بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > نيازمنديها

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Tuesday 26 April 2016   #1
chubin009
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Apr 2016
پاسخ‌ها: 1
Arrow کسب درآمد آنلاین در منزل

سلام
من امروز میخوام یه سایتی رو بهت معرفی کنم که میتونی در کنار فعالیتهای دیگه تو اینترنت با وقت خیلی کم براش به درآمد خوبی برسی.درآمد خوب نه درآمد میلیونی . درآمد میلیونی کار خیلی سختیه که هر کسی نمیتونه بهش برسه .
من تازگی با سایتی آشنا شدم که یک سری کارهایی رو برای شما تعیین میکنه که با انجام اون کارها به شما پول میده . شاید در ظاهر مبلغ کمی باشه ولی با توجه به تعدد کارها و زمان خیلی کمی که برای انجام آنها نیاز داری میتونی درآمد قابل قبولی داشته باشی حداقلش اینه که میتونی پول شارژ گوشیت یا قبض اینترنت رو باهاش پرداخت کنی. کارهایی که تو سایت برای کسب درآمد باید انجام بدی خیلی راحتن مثل : جست و جوی کلمات معرفی شده در گوگل - پست متن های آماده در سایت ها و انجمن ها - شیر کردن مطالب سایت در شبکه های اجتماعی - تبلیغ سایت در تلگرام و انجمن ها - جستجوی سایتهای مشخص شده در سایت الکسا - عضو گیری برای سایت و ...
در ضمن این سایت به ازای هر شخصی که توسط لینک شما در سایت ثبت نام کنه و به حداقل درآمد قابل برداشت سایت که 5000 تومانه برسه به شما که اونو معرفی کردی مبلغ 1000 تومان میده. آدرس این سایت رو برات میزارم میتونی و راهنمای کاملشو توی سایت درج شده در قسمت امضا ببینی.

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 04:25AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه