بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي Wednesday 10 October 2018   #1
مجتبی_88
عضو ثابت

نشان مجتبی_88

تاريخ ثبت نام: Aug 2009
پاسخ‌ها: 267
برادرم در حال انجام وظیفه بود/ خسارت زیادی به ماشین وارد نشده است/ اگر بیمه خسارت نداد خودم پرداخت می‌کنم!

برادرم در حال انجام وظیفه بود/ خسارت زیادی به ماشین وارد نشده است/ اگر بیمه خسارت نداد خودم پرداخت می‌کنم!

عضو شورای شهر تهران گفت: برادرم راننده من در شوراست. تصادف صورت گرفته با ماشین شورای شهر در شمال نبوده است؛ بلکه در یکی از جاده های جنوب تهران بود و بزودی کروکی پلیس را منتشر می کنم.

به گزارش مشرق، ناهید خداکرمی در خصوص تصادف برادرش با ماشین شورای شهر در شمال، گفت: این موضوع کذب است اصلاً تصادف در شمال رخ نداده است.
وی با بیان اینکه بنده عضو شورای شهرستان ری هستم و بازدیدهای زیادی هم انجام می‌دهم، گفت: به دنبال یک آدم مورد اعتماد بودم و برادرم راننده من شد.
بیشتر بخوانید:
رفتار دوگانه عضو شورای شهر در مصرف بیت‌المال!
واکنش اعضای شورای شهر به اوراق شدن ماشین بیت المال +عکس
کدام نماینده خودروی شورای شهر تهران را نابود کرد؟! +عکس
خداکرمی با بیان اینکه برادرم در حین انجام وظیفه بود که ماشین منحرف شد، گفت: این حادثه در یکی از جاده‌های جنوب تهران رخ داده است و خسارت زیادی هم به ماشین وارد نشده است.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه این حادثه سه هفته پیش رخ داده است، گفت: به زودی کروکی پلیس را منتشر می‌کنم.
وی افزود: خوشحالم که مردم اینقدر روی بیت‌المال حساس هستند و انتظار داریم وقتی با خبری روبه‌رو می‌شوند از صحت و سقم آن مطلع شوند. بنده هم جزو کسانی هستم که به یک ریال بیت‌المال حساس هستم و خسارت ماشین تصادفی را پرداخت می‌کنم.
خداکرمی در پاسخ به این پرسش که روابط عمومی شورا اعلام کرده بیمه خسارت ماشین را پرداخت می‌کند، گفت: حال اگر بیمه هم پرداخت نکرد خودم پرداخت می‌کنم تا جبران خسارت شود.
مجتبی_88 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 11 October 2018   #2
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,807
روزنوشته ها: 10
ج: برادرم در حال انجام وظیفه بود/ خسارت زیادی به ماشین وارد نشده است/ اگر بیمه خسارت نداد خودم پرداخت می‌کنم!

ه گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس،‌ یکی از اعضای خانم شورای شهر تهران ماشینی که از سوی شهرداری تهران در اختیارش قرار گرفته بود را در اختیار برادرش گذاشته که تصادف می‌کند و ماشین بیت‌المال سر از اوارقچی‌‌ها در می‌آورد.
یکی از اعضای شورای شهر تهران در خصوص این حادثه گفت: در جریان نیستم خبرنگارها از ما زودتر در جریان وقایع قرار می گیرند.
بعد از انتشار این خبر معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با خودرو آسیب دیده یکی از اعضای شورا اطلاعیه ای صادر کرد و گفت: در پی انتشار برخی اخبار در مورد حادثه پیش آمده برای خودرو یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران به اطلاع می رساند، مدتی پیش خودروی در اختیار یکی از اعضای شورا دچار سانحه شد که خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت.
در ادامه آمده است: راننده خودروی یاد شده از بستگان عضو شورا بوده که از شهریورماه سال ۹۶ به عنوان راننده ایشان مشغول خدمت در شورای اسلامی شهر تهران است و تشریفات قانونی مربوط به تحویل خودرو به وی نیز در ابتدای فعالیت شورای پنجم طی شده است. همچنین خسارت های مالی وارده به خودرو نیز از سوی شرکت بیمه گر پرداخت می شود. لذا اخبار منتشر شده مبنی بر در اختیار قرار دادن خودرو به فرد غیر، خلاف واقع است.
انتهای پیام/
قديمي Thursday 11 October 2018   #3
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,807
روزنوشته ها: 10
ج: برادرم در حال انجام وظیفه بود/ خسارت زیادی به ماشین وارد نشده است/ اگر بیمه خسارت نداد خودم پرداخت می‌کنم!

به گزارش عصر امروز، یک فعال فضای مجازی در توییتر بخشی از اظهارات ناهید خداکرمی نماینده شورای شهر تهران دررابطه با بیت المال را به اشتراک گذاشت.

Name:  2361243.jpg
Views: 19
Size:  44.6 كيلوبايت

Name:  2361245.jpg
Views: 15
Size:  93.8 كيلوبايت

Name:  2361244.jpg
Views: 17
Size:  68.4 كيلوبايت

آخرين ويرايش صبح ، Thursday 11 October 2018 در 10:55AM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
هيچيك

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:43PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه