بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > ورزش و ورزشكاران

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Friday 26 June 2015   #1
غزل66
مهمان

تاريخ ثبت نام: Jun 2015
پاسخ‌ها: 18
فردیناند: محال است به منچستریونایتد بیاید

ریو فردیناند، مدافع سرشناس سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد درباره پیوستن باستین شوآین اشتایگر بازیکن بایرن مونیخ به منچستریونایتد که این روزها در رسانه‌ها شنیده می شود به شبکه اسکای گفت: کاملا اطمینان دارم شوآین به منچستر نخواهد آمد. در واقع محال است او را در تیمی دیگر ببینیم. او رهبر تیم ملی آلمان و متعصب به باشگاه بایرن است. امکان ندارد چنین بازیکنی را روزی در باشگاه منچستر تصور کنیم. من فکر می‌کنم تمامی این خبرها و حواشی تنها مربوط به مدیر برنامه‌های این بازیکن است تا به نحوی به باشگاه بایرن فشار بیاورد تا قرارداد او را با یک مبلغ نسبتا خوب و بالایی تمدید نمایند. البته دتمار هامان و توماس هلمر، دو بازیکن سابق مونیخی‌ها به همراه بعضی از کارشناسان آلمانی عقیده مخالف ریو فردیناند را دارند و معتقدند این نحوه فشار قبلا با مدیریت قبلی باشگاه بایرن ممکن بود جواب بدهد، اما با قرار گرفتن هوفنر در راس کادر مدیریتی باشگاه بایرن مونیخ این روش دیگر به مانند قبل کارساز نیست. هوفنر قبلا در مورد تونی کروس چنین وضعیتی را داشته و نسبت به آن از خود واکنش نشان داده و تصمیم بر فروش این بازیکن گرفته بود.
غزل66 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 12:31AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه