بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي 3 روز پيش   #16
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,091
ج: شوی بست نشینی

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته

با این گزاره‌ها مخالف نیستم که ما دچار فساد شدید سیاسی اجتماعی اقتصادی هستیم، باید با فساد مبارزه کنیم، از ماست که بر ماست، و حتی اگر به نفعمان باشد با آمریکا رابطه برقرار کنیم ...
حرف حساب شما همین است که قرمز کردید و نیازی به این همه وقت گذاشتن و قلمفرسایی های تکراری و بی حاصل نبود.
من هم چیزی جز این عبارت قرمز نمی گویم....
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي 3 روز پيش   #17
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,436
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط ناقد نوشته شده است نمايش نوشته
حرف حساب شما همین است که قرمز کردید و نیازی به این همه وقت گذاشتن و قلمفرسایی های تکراری و بی حاصل نبود.
من هم چیزی جز این عبارت قرمز نمی گویم....
چون من از ابتدا دائم می‌گفتم و نمی‌دیدید، قرمز کردم!
خدا را شکر که دیدید!
قديمي 3 روز پيش   #18
ناقد
عضو ثابت

حرف حساب دیدنی و پذیرفتنی است، اما با حرف های ناحساب چه کنیم؟
بلی هم من و هم شما نسبت به وجود فساد شدید و نهادینه متفق القولیم. اما عجله نکنید: تو مو می بینی و من پیچش مو!
لطفا بفرمایید این ادعای کیهانی را که همه مفاسد زیر سر کارگزاران و اصلاح طلبان است را کجای دلمان بگذاریم؟
با این مدعای نخ نما که اصلاح طلبان مزدور و جاسوس آمریکا هستند و معتقدند راه نجات فقط از آمریکا می‌گذرد چگونه کنار بیاییم؟

آیا توقع دارید چنین خزعبلات کیهانی را بپذیریم؟
قديمي 2 روز پيش   #19
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,436
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط ناقد نوشته شده است نمايش نوشته
حرف حساب دیدنی و پذیرفتنی است، اما با حرف های ناحساب چه کنیم؟
بلی هم من و هم شما نسبت به وجود فساد شدید و نهادینه متفق القولیم. اما عجله نکنید: تو مو می بینی و من پیچش مو!
لطفا بفرمایید این ادعای کیهانی را که همه مفاسد زیر سر کارگزاران و اصلاح طلبان است را کجای دلمان بگذاریم؟
با این مدعای نخ نما که اصلاح طلبان مزدور و جاسوس آمریکا هستند و معتقدند راه نجات فقط از آمریکا می‌گذرد چگونه کنار بیاییم؟

آیا توقع دارید چنین خزعبلات کیهانی را بپذیریم؟
من در همان نوشتۀقرمز رنگ گفتم ما دچار فساد هستیم، به طور عمومی به فساد اشاره کردم. این موضوع مهم ترین اولویت ما هست. منظور من اصلا تمیز فرض‌کردن جناح مقابل نبوده است.

اما اشارۀ ویژۀ من به اصلاح طلبان و کارگزاران در خصوص فسادانگیزی خوب مربوط به تاریخ پس از جنگ آنان است که رابطه و رفاقت را برای تشکیل طبقۀ حاکمیتی پایه کردند و باعث بازگشت فساد گسترده شدند که پس از انقلاب انتظار آن نبود، فرصت انقلاب ، فرصت طلائی ما برای اصلاح کشورمان بود، جنگ را چون جنگ بود حساب نمی‌کنند و تاریخ اصلاح پس از انقلاب را از پس از جنگ حساب می‌کنند که دولت‌های پس از جنگ شالودۀاقتصاد ایران را دوباره ریختند. و متاسفانه این مبنائی که پس از جنگ ریخته شد، خیلی فرقی با قبل از انقلاب نکرد و فقط آدم های آن عوض شدند. و ظاهرشان. این گروه کم کم ایده های اصلاح که از انقلاب آمده بود را هم به سخره گرفتند، درسندهای‌شان عملا جریان عدالت اجتماعی را باطل کردند و اقتصاد لیبرالی و مدل توسعۀ لیبرالی را راه اصلاح تلقی کردند. این ها چیزی نیست که من افترا ببندم ، تک تک در سندهایشان آمد! همین را «شاه» هم اجرا می‌کرد، پس چه فرقی کرد؟ ...

جریان مقابل هر چند گرفتار فساد هم هست ، اما حداقل در مبنا هنوز شعارهای انقلابی می‌دهد، بدنۀ حامی و رجال سیاسی آن همچنان بر همان اصول اصلاح بر مبنای انقلاب اسلامی پایبندند و خوب از کسی که پایبند به تئوری‌های عدالت اجتماعی است راحت‌تر می‌توان پرس و جو و انتقاد کرد پس این ایده‌ها که برای آن صدها هزار شهید رفت چه شد! این علت گرایش بیشتر بنده است، چون حداقل این یک یا چند قدم به پیش است نسبت به جریانی که هنگامی از عدالت اجتماعی از آن سوال می‌کنی، اصلا بدان معتقد نیست و توسعه را مشروط به له شدن ضعفا و مستضعفین درست بر خلاف اهداف انقلاب اسلامی می‌داند.

در خصوص مزدوری و جاسوسی در همان نوشتۀقبل توضیحاتم را دادم و گویا صرفا تحمل نمی‌کنید!
قديمي يك روز پيش   #20
ناقد
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
من در همان نوشتۀقرمز رنگ گفتم ما دچار فساد هستیم، به طور عمومی به فساد اشاره کردم. این موضوع مهم ترین اولویت ما هست. منظور من اصلا تمیز فرض‌کردن جناح مقابل نبوده است.
همین که گاه به جاده انصاف برمی گردید و از گرایشات دیجیتالی و شعاری کیهان فاصله می گیرید، جای شکر دارد!
قديمي يك روز پيش   #21
ناقد
عضو ثابت

ادامه جنجال فرقه احمدی نژادی
حمید بقایی به موضع گیری آملی لاریجانی علیه بست نشینی در حاشیه دیدار دانشجویان با دکتر احمدی نژاد پاسخ داد. وی که با لحنی تند و تمسخرآمیز در حضور احمدی و مشایی نژاد صحبت می کرد رییس قوه قضا را متهم به بی دینی٬ ضدیت با تاریخ ایران و خیانت به علمای اسلام نمود.

آیت الله لاریجانی در پاسخ به این فرقه گفته بود: یک آقایی در طول چند دقیقه صحبت کردن، شاید ۵۰ حرف خلاف واقع علیه قوه قضاییه و مسئولان دستگاه زد. آخر چرا؟ متاسفانه توجه هم نمی کنند که این خیانت به جمهوری اسلامی و آرمان های شهدا و مردم است. انسان ادعای مردمی بودن بکند واین طور از پشت به نظام جمهوری اسلامی خنجر بزند...
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
هيچيك

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:44AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه