بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي Wednesday 19 April 2017   #1
شاهرخ-
آریایی

نشان شاهرخ-

تاريخ ثبت نام: Apr 2012
مكان: ایران زمین
پاسخ‌ها: 4,192
روزنوشته ها: 12
نامه رئیسی به ریاست جمهوری و صدا و سیما !!

دو نامه اخیر آقای رئیسی برای دکتر روحانی و صدا و سیما واقعا جالب و در نوع خود بی نظیر است
ایشون هنوز جانب داری های صدا و سیما را در نفع خود بررسی نکرده خیلی شتاب زده اقدام به نوشتن نامه کرده است ضمن اینکه تایید صلاحیت ها محرز نگردیده و چه بسا رئیسی یا حتی روحانی هم رد صلاحیت شوند !

لازم است ابتدا به آقای رئیسی بگوییم چه بخواهی یا نخواهی بهرحال هر رئیس جمهوری که برسر کار است قطعا یکسری مسائل و شرایط و امکانات به نفع او خواهد بود کما فی سابق برای دیگر روسای جمهور قبلی ....
رئیس جمهور ، رئیس جمهور است و نمی تواند کارها و امورات کشور و دولت را در خفا و یواشکی انجام دهد و قس علی هذا..... اما؟
اعتراض رييسي به عملكرد صدا و سيما در حالي است كه از قضا رسانه ملي اين روزها بيشتر از هر زمان ديگري در مظان حمايت از خود او به عنوان يكي از كانديداهاي اصولگراست. او در حالي به صدا و سيما براي پخش بخشي از برنامه‌هاي عادي رييس‌جمهور خرده گرفته است كه صدا و سيما دوم اسفندماه زماني كه نام رييسي به عنوان كانديداي جناح اصولگرا جدي شده بود افتتاح فاز اول خط دوم متروي مشهد و سخنراني رييسي در آن برنامه را پوشش داد.

حجت‌الاسلام رييسي با داغ‌تر شدن فضاي انتخاباتي و جدي‌تر شدن احتمال كانديداتوري‌اش ٢٢ اسفند ماه در برنامه گفت‌وگوي ويژه خبري شبكه دوم سيما حاضر شد تا به صورت زنده به ارايه كارنامه يك‌ساله عملكردش در توليت استان قدس بپردازد. جايي كه در آن وعده داد تا پايان سال آينده امكان اسكان و اقامت ٢٤ هزار زاير نيازمند در زايرشهر امام رضا را فراهم خواهد كرد. رييسي در حالي صدا و سيما را به دليل پوشش برنامه‌هاي رييس‌جمهور متهم به بي‌عدالتي تبليغاتي مي‌كند كه صدا و سيما چهارشنبه ١٦ فروردين ماه درست در همان روزهايي كه اخبار انتخاباتي از جمنا حاكي از انتخاب رييسي به عنوان كانديداي اصلي بود در «شبكه تهران»، بعد از اذان مغرب و عشا، نماز او را پخش كرد. آن هم در شرايطي كه سه روز بعد رسانه ملي سخنراني رييس‌جمهور در همايش «اقتصاد مقاومتي و توسعه روستايي» را به صورت زنده نشان نداد. همان همايشي كه روحاني با لحني كنايي به صدا و سيما گفته بود «هر روستا و روستايي يك رسانه براي دولت مظلوم يازدهم است.» اينها تازه به جز برنامه‌هاي مختلفي است كه صدا و سيما در نقد برنامه‌ها و اقدامات دولت آن هم بدون حضور كارشناسي از دولت پخش مي‌كند. حمايت صدا و سيما از رييسي آنچنان واكنش‌برانگيز شد كه موسوي‌لاري وزير كشور دولت اصلاحات در گفت‌وگويي به «اعتماد» گفت: اين روش جانبدارانه صدا و سيما از يك كانديداي خاص راه به جايي نخواهد برد. او با نقل به مضمون از ناطق‌نوري گفت: ايشان به من گفتند شكست من در سال ٧٦ به خاطر صدا و سيما بود. آنقدر از من حمايت كردند كه مردم به رقيب من راي دادند.
قديمي Wednesday 19 April 2017   #2
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,255
ج: نامه رئیسی به ریاست جمهوری و صدا و سیما !!

رسانه ملی از مدتها پیش تبدیل به رسانه "میلی" شده است، اکنون هم معلوم است میل آقایان به چه سمتی است!
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 20 April 2017   #3
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا

سلام . اقایون هنوز وارد گود نشده از بد عملی صدا و سیما به فغان اومدن . روحانی نامه میده که چرا از من نمیگی . رییسی میگه چرا از روحانی میگی . حضرات بدانند حتی با دوپینگ سیما هم خصوصیات ایشان ترقی نخواهد کرد .
رسانه واقعی قلوب یک ملته .
احمدی نژاد در قلب ملت جا داره .
اگر فرضا اینها جای دکتر بودن احتمالا سکته دوم و سوم را زده بودن . رسانه ای که 12 سال با تمام قدرت دکتر را کوبید . ولی امروز باز هم سوژه اصلی دکتره چون مردم با دکترن
هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 20 April 2017   #4
شاهرخ-
آریایی

نشان شاهرخ-

تاريخ ثبت نام: Apr 2012
مكان: ایران زمین
پاسخ‌ها: 4,192
روزنوشته ها: 12

نقل قول:
در اصل توسط هلنا نوشته شده است نمايش نوشته
سلام . اقایون هنوز وارد گود نشده از بد عملی صدا و سیما به فغان اومدن . روحانی نامه میده که چرا از من نمیگی . رییسی میگه چرا از روحانی میگی . حضرات بدانند حتی با دوپینگ سیما هم خصوصیات ایشان ترقی نخواهد کرد .
رسانه واقعی قلوب یک ملته .
احمدی نژاد در قلب ملت جا داره .
اگر فرضا اینها جای دکتر بودن احتمالا سکته دوم و سوم را زده بودن . رسانه ای که 12 سال با تمام قدرت دکتر را کوبید . ولی امروز باز هم سوژه اصلی دکتره چون مردم با دکترن
شخصی دیوانه و کم عقل بود و هر روز در میان کوچه می آمد و با حرکات و رفتارش و حتی پوشش عجیب و غریبش مردم و بچه های محله را می خنداند و باعث تمسخر خود می شد
پدر آن فرد در مسجد محله گفته بود که : ترا خدا کاری با فرزند من نداشته باشید و مسخره اش نکنید و او را به فراموشی بسپارید بلکه به مرور زمان بتوانیم او را درمان کنیم و داروها بر وی اثر کند
اما مردم می خواستند همان کنند که پدرش خواسته بود ولی خود آن مجنون ول کن نبود و مرتب خودش را با حرفها و حرکات مسخره در جلوی دید مردم قرار می داد و بالاخره بازهم در صدر حرفها و مثل های مردم بود و همیشه او را به یاد می آورده و به کارها و افعال او می خندیدن و در کل مثال جک و ضرب المثل مردم محله شده بود
حالا نقل همین داستان ست و براستی که سوژه اصلی دکتر جوووونه

Bookmarks

کلیدواژه ها
هيچيك

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:49AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه