بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي Saturday 30 April 2016   #1
MSR
Hosein

نشان MSR

تاريخ ثبت نام: May 2007
مكان: hz$
پاسخ‌ها: 6,406
ارسال پيام توسط Yahoo به MSR
216 نماینده کنونی مجلس حذف شدند

مجلس دهم در مقایسه با مجلس نهم با 75 درصد تغییر همراه بوده است و تنها 73 تن از نمایندگان مجلس کنونی موفق به راهیابی به پارلمان دهم شده‌اند.

دور دوم انتخابات مجلس دهم برای تعیین تکلیف 68 کرسی باقیمانده درحالی روز گذشته برگزار شد که تکانه‌های رای مردم در اردیبهشت 95 به مثابه اسفند 94 زلزله‌وار بود.

آنگونه که مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف کردند، 216 کرسی سبز پارلمان با نمایندگان سابق خداحافظی خواهد کرد تا مجلس دهم نمایندگانی جدید را به خود ببینید، گرچه هستند برخی چهره‌ها که پیشتر نیز ردای نمایندگی را پوشیده بودند و بعد از وقفه‌ای، از خردادماه امسال، دوباره به بهارستان باز خواهند گشت، چهره‌هایی چون دلخوش، یوسف نژاد، طاهرخانی، نوروزی و ...

از میان 73 نماینده باقیمانده از مجلس نهم که چهارسال دیگر مهمان بهارستان خواهند بود، 4 نماینده اقلیت های مذهبی نیز ابقا شده‌اند. آنگونه که در حوزه انتخابیه کلیمیان؛ سیامک مره صدق، در حوزه انتخابیه زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه، در حوزه انتخابیه مسحیان آشوری و کلدانی؛یوناتن بت کلیا، در حوزه انتخابیه مسیحیان ارامنه شمال ایران؛ کارن خانلری در مجلس دهم حضور خواهند داشت. تنها در حوزه انتخابیه مسیحیان ارامنه جنوب ایران ژرژیک ابرامیان جایگزین روبرت بگلریان شده است.

در این میان تکلیف یکی از کرسی های حوزه انتخابیه اصفهان هنوز مشخص نشده است و بنا به گفته شورای نگهبان سرنوشتش به انتخابات میان دوره ای موکول شده است.

بر این اساس از 289 کرسی مجلس دهم تنها در 25 درصد آن نمایندگان مجلس نهم ابقا شده و 75 درصد ساکنین کرسی های مجلس دهم در مقایسه با مجلس قبلی تغییر کرده است.
قديمي Monday 2 May 2016   #2
شاهرخ-
آریایی

نشان شاهرخ-

تاريخ ثبت نام: Apr 2012
مكان: ایران زمین
پاسخ‌ها: 4,192
روزنوشته ها: 12
ج: 216 نماینده کنونی مجلس حذف شدند

همه یک طرف ، حذف اشخاصی همچون زاکانی نیز یک طرف و این واقعا لذت بخشه
قديمي Monday 2 May 2016   #3
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,696
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط شاهرخ- نوشته شده است نمايش نوشته
همه یک طرف ، حذف اشخاصی همچون زاکانی نیز یک طرف و این واقعا لذت بخشه

زاکانی دقیقا چه ضرری به شما رسونده که اینطور علیهش عقده دارین ؟
قديمي Tuesday 3 May 2016   #4
شاهرخ-
آریایی

نشان شاهرخ-

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
زاکانی دقیقا چه ضرری به شما رسونده که اینطور علیهش عقده دارین ؟
زاکانی دقیقا چی به شما رسونده که این همه مدت ، سینه چاک و تمام قد ازش دفاع کردین؟
قديمي Tuesday 3 May 2016   #5
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
زاکانی دقیقا چی به شما رسونده که این همه مدت ، سینه چاک و تمام قد ازش دفاع کردین؟
زاکانی از نظر من فرد سالمیه که خیلی اوقات سینه چاک و سردمدار مبارزه با جریان های فساد و چپاول و دزدی بوده.

حالا چه ضرری به شما رسونده که اینقدر علیهش عقده دارین؟
قديمي Wednesday 4 May 2016   #6
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا

«اصلاح‌طلب شخصیتی است که 99 درصد حجم مغزش به موضوع انتخابات اختصاص یافته است». این به این معناست که اصلاح‌طلبان پیش از هر انتخاباتی تمام تلاش خود را می‌کنند تا پیروز انتخابات باشند و فردای انتخابات براساس نتایج آن دو برنامه‌ی متفاوت دارند. الف- اگر فاتح انتخابات باشند، در قدم اول اعلام پیروزی کرده، جشن می‌گیرند، خوشحالی می‌کنند، تا آنجا که می‌توانند رقبای شکست‌خورده را مورد استهزاء و تمسخر قرار می‌دهند، حتی اگر آنها در کمال ادب و احترام پیروزی اصلاح‌طلبان را تبریک گفته باشند، باز توهین می‌کنند و از همان روز «و نه حتی فردای آن روز» به انتخابات بعدی فکر می‌کنند، به شناسایی رقبای احتمالی پرداخته و برای تخریب آنها نقشه می‌کشند.
ب- اگر در انتخابات شکست بخورند، در قدم اول اعلام پیروزی می کنند، می‌گویند تقلب شده، جوک می‌سازند، با گوشه و کنایه رقیب خود را مسخره می‌کنند و محال است به پیروز انتخابات تبریک بگویند و از همان روز «ونه حتی فردای آن روز» به انتخابات بعدی فکر می‌کنند و برای تخریب رقبای احتمالی آن «یا همان پیروز انتخابات گذشته» نقشه می‌کشند.

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از هلنا بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 4 May 2016   #7
شاهرخ-
آریایی

نشان شاهرخ-

نقل قول:
زاکانی از نظر من فرد سالمیه که خیلی اوقات سینه چاک و سردمدار مبارزه با جریان های فساد و چپاول و دزدی بوده.

حالا چه ضرری به شما رسونده که اینقدر علیهش عقده دارین؟
از نظر شما هرکسی که به نظرتون نزدیک تره ، سالم تره و این نهایت استدلال و منطق شماست و بلطبع هرکس دورتر از شماست ، فاسد و ....
همین نوع تفکر جریان شما در 8 سال گذشته و در هر بزنگاه مقتضی این مملکت ما را گاها تا حد جنگ و سقوط کامل پیش برد
قديمي Thursday 5 May 2016   #8
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
از نظر شما هرکسی که به نظرتون نزدیک تره ، سالم تره و این نهایت استدلال و منطق شماست و بلطبع هرکس دورتر از شماست ، فاسد و ....
همین نوع تفکر جریان شما در 8 سال گذشته و در هر بزنگاه مقتضی این مملکت ما را گاها تا حد جنگ و سقوط کامل پیش برد
بخشی از جامعۀ ما متاسفانه به جائی رسیده که چنین جملاتی به زبان میاره. طبعا من به کسی علاقمند تر میشم که فکر می کنم سالم تره! و از جریانی که معتقدم دچار فساد عمیق تر و بیشتری هست دوری می کنم. این یک جرم و جنایت نیست، این حاصل تلاش یک آدم برای پیدا کردن درست و غلطه!

پرسشم این بود که این عقده پروری علیه زاکانی دقیقا بخاطر چه خطائی است ؟ که ظاهرا خودتان هم نمی دانید!

آخرين ويرايش صبح ، Thursday 5 May 2016 در 06:56PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از صبح بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 6 May 2016   #9
hooshdaran3
عضو ثابت

نشان hooshdaran3

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: شیراز-ایران
پاسخ‌ها: 4,188
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به hooshdaran3

نقل قول:
بخشی از جامعۀ ما متاسفانه به جائی رسیده که چنین جملاتی به زبان میاره. طبعا من به کسی علاقمند تر میشم که فکر می کنم سالم تره! و از جریانی که معتقدم دچار فساد عمیق تر و بیشتری هست دوری می کنم. این یک جرم و جنایت نیست، این حاصل تلاش یک آدم برای پیدا کردن درست و غلطه!
دقيقا كجاي افرادي مثل رسايي و حداد و زاكاني سالمه؟
دلشون يا زبانشون؟
به رغم ادعای مخالفان، این جنبش حق طلبانه و معنوی کوچکترین ارتباطی با خارج ندارد و کاملا داخلی است و ملت ما به خوبی نسبت به اهمیت این فاصله گذاری با بیگانگان آگاه است و بر اساس تجربیات دویست ساله خود نسبت به نیات اجانب با سوءظن برخورد میکند.»
  • میر حسین موسوی در گفتگو با قلم، ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

«...أيها الناس إن دماءكم وأعراضكم حرام عليكم إلى أن تلقوا ربكم كحرمة يومكم هذا في شهركم هذا في بلدكم هذا – ألا هل بلغت اللهم فاشهد...»
hooshdaran3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 6 May 2016   #10
hooshdaran3
عضو ثابت

نشان hooshdaran3

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: شیراز-ایران
پاسخ‌ها: 4,188
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به hooshdaran3

نقل قول:
در اصل توسط هلنا نوشته شده است نمايش نوشته
«اصلاح‌طلب شخصیتی است که 99 درصد حجم مغزش به موضوع انتخابات اختصاص یافته است».
نه عزير من.
اصلاح طلب طبق تعريف دكتر محمد خاتمي ايونه كه معتقد به نهادينه كردن تدريجي اخلاق باشه.
به رغم ادعای مخالفان، این جنبش حق طلبانه و معنوی کوچکترین ارتباطی با خارج ندارد و کاملا داخلی است و ملت ما به خوبی نسبت به اهمیت این فاصله گذاری با بیگانگان آگاه است و بر اساس تجربیات دویست ساله خود نسبت به نیات اجانب با سوءظن برخورد میکند.»
  • میر حسین موسوی در گفتگو با قلم، ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

«...أيها الناس إن دماءكم وأعراضكم حرام عليكم إلى أن تلقوا ربكم كحرمة يومكم هذا في شهركم هذا في بلدكم هذا – ألا هل بلغت اللهم فاشهد...»
hooshdaran3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 6 May 2016   #11
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا

نقل قول:
در اصل توسط hooshdaran3 نوشته شده است نمايش نوشته
نه عزير من.
اصلاح طلب طبق تعريف دكتر محمد خاتمي ايونه كه معتقد به نهادينه كردن تدريجي اخلاق باشه.
سلام . شما یا باید استدلال ارائه بدی که این نیست . یا اینکه تعریف شخصی را منتقل کنی که ما هم قبول داشته باشیم . محمد خاتمی ؟؟؟؟؟؟

واقعییت میدانی اصلاح طلبی همونیه که گفتم . بعضی چیزا ذاتشون عملکردشونه . عملکردشونم تعریفشونه .

اصلاح طلبی مترادف با تخریب . انتخابات و تقلبه

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 May 2016   #12
شاهرخ-
آریایی

نشان شاهرخ-

نقل قول:
پرسشم این بود که این عقده پروری علیه زاکانی دقیقا بخاطر چه خطائی است ؟ که ظاهرا خودتان هم نمی دانید!
عقده پروری را شماها در این مملکت کاشته اید و هرگز هم نمی توانید درو کنید چون مردم ما فهیم و با درک بالای سیاسی هستند .
عقده پروری به زعم شما نمایش 30 بر صفر در تهران بود . آیا بجز بنده ، رای دهندگان به 30 نفر هم با زاکانی عقده پروری داشته اند؟
برادر من ، عقده نیست بلکه فیدبک کارهایی ست که امثال این زاکانی ها و رسایی ها و ولضالین های دیگر کردند تا ایران هراسی و تهدید و سایه جنگ و قطع رابطه با دنیا باز هم سوغات سفره های ما باشه تا ایشان بتوانند بازهم رانت بخورند ، کاسبی تحریم کنند ، از مبادی غیر رسمی وارد کنند و اندکی هم به دهان گشادهایی بدهند که از اینها جای مهر سوخته روی پیشانی را می بینند و یقه آخوندی تا برایشان جار بزنند و تبلیغ کنند
قديمي Saturday 7 May 2016   #13
alavee
يا اميرالمؤمنين حيدر(ع)

نشان alavee

تاريخ ثبت نام: Jul 2008
مكان: ايران اسلامي
پاسخ‌ها: 1,449

نقل قول:
نه عزير من.
ولی در عمل اصلاح طلبی آنان مصداق این آیه شریفه قرآن کریم است (11 و 12 سوره بقره):
وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِي الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ ﴿۱۱﴾
ترجمه فولادوند: و چون به آنان گفته شود در زمين فساد مكنيد مى‏گويند ما خود اصلاحگريم

أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِن لاَّ يَشْعُرُونَ ﴿۱۲﴾
بهوش باشيد كه آنان فسادگرانند ليكن نمى‏فهمند

قديمي Saturday 7 May 2016   #14
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
دقيقا كجاي افرادي مثل رسايي و حداد و زاكاني سالمه؟
دلشون يا زبانشون؟
آدم ها سالمند مگر این که خلافش ثابت شه!
قديمي Saturday 7 May 2016   #15
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
عقده پروری را شماها در این مملکت کاشته اید و هرگز هم نمی توانید درو کنید چون مردم ما فهیم و با درک بالای سیاسی هستند .
عقده پروری به زعم شما نمایش 30 بر صفر در تهران بود . آیا بجز بنده ، رای دهندگان به 30 نفر هم با زاکانی عقده پروری داشته اند؟
برادر من ، عقده نیست بلکه فیدبک کارهایی ست که امثال این زاکانی ها و رسایی ها و ولضالین های دیگر کردند تا ایران هراسی و تهدید و سایه جنگ و قطع رابطه با دنیا باز هم سوغات سفره های ما باشه تا ایشان بتوانند بازهم رانت بخورند ، کاسبی تحریم کنند ، از مبادی غیر رسمی وارد کنند و اندکی هم به دهان گشادهایی بدهند که از اینها جای مهر سوخته روی پیشانی را می بینند و یقه آخوندی تا برایشان جار بزنند و تبلیغ کنند
فحش ها و عقده های سرشارتون به کام!

ولی آقای زاکانی دقیقا چه کاری در راستای ایران هراسی و تهدید و سایۀ جنگ کرده؟ یا چه موقع و طبق چه سندی "از مبادی غیر رسمی!" وارد کرده؟

دزدی از حقایق موجود در بین جامعه و مردم ، کمتر از دزدی از جیب مردم و چپاول جیب اونها نیست! چه برسه معکوس جلوه دادن اون!

آخرين ويرايش صبح ، Saturday 7 May 2016 در 05:01PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
هيچيك

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:02PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه