بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست > پیمان راستین

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي Saturday 9 April 2016   #1
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا
من مهندس هادی جعفری هستم؛ شهیدی که دوبار تشییع شد + تصاویر

من مهندس هادی جعفری هستم؛ شهیدی که دوبار تشییع شد + تصاویر

بورسیه استرالیا را رها کردم به هوس پوشیدن لباس سبز پاسداری. با کلی زحمت و دوندگی مهرماه 1391 بالاخره پاسدار شدم و در قرارگاه خاتم الانبیاء مشغول به خدمت. در اثناء نبرد شام، به همراه دوستانم موشکی ساختیم ویژه نبردهای میدانی با تکفیری ها و برای آزمایش نزد مدافعان حرم فرستادیم تا اینکه خبر رسید اصابت همان موشک 27 نفر از تروریست ها را درجا به هلاکت رسانده. دلم هوای دفاع از حرم کرده بود، بامداد 19 اسفند 1393، برای آخرین بار از وطن به سلامت خارج شدم و در سامرا به پابوس امامین عسکریین رفتم.
سوم فروردین 1394، همزمان با روز شهادت ام ابیها حوالی ساعت 3 بعد از ظهر هنگامی که در تکریت مشغول کار در کارگاه بودم، هدف موشک پهپاد آمریکایی قرار گرفتم. بخش هایی از بدن اربا اربایم پیدا شد و هشتم فروردین 1394 به دست پدر و مادرم رسید و همشهری هایم همان روز تشییعم کردند.

چند روز بعد بخش های دیگری از پیکرم را چند کیلومتر دور تر از محل اصابت موشک، پیدا کردند. همسر من متولد 23 فرودین ماه است. بقایای پیکرم شد، کادوی روز تولد همسرم. در زادروز فاطمه عزیزم، دوباره تشییع شدم و در خانه ابدی به بقایای پیکرم ملحق. در وصیت نامه ام برایش نوشتم: «فاطمه جان! زبان کوچک و گنه کار من از وصف تو ناتوان، از بیان خوبی های بی کرانت عاجز و از ذکر مهربانی هایت قاصر است. حلال کن شوهر بی مقدارت را. فاطمه عزیزم! دوستت دارم، داشتم و خواهم داشت».

به مردم شریف آمل زیاد زحمت داده ام. دوبار که جنازه ام را تشییع کردند، دیروز هم که در نخستین سالگرد شهادتم، برای من و دیگر شهدای مدافع حرم مازندران یادواره گرفتند، آمدند و خروشیدند. البته این بزرگواری ها، از ساکنان شهر هزار سنگر مایه تعجب نیست. آمل نخستین پایتخت دولت مستقل و انقلابی علویان است. مردم ما در همه تاریخ پناهگاه سادات علوی بوده اند و لحظه ای دست از مبارزه علیه امویان و عباسیان نکشیده اند.

دیروز پدرم پشت تریبون یادواره، از رنج تحمل اربا اربا شدن فرزندش سخن گفت و از بی قراری خانواده ام. اما این را هم گفت که غم تشییع دوباره فرزند تکه و پاره اش، در برابر حرف هایی که امروز درباره انکار توان موشکی جمهوری اسلامی می شنود، هیچ است. هرچه باشد فرزندش متخصص موشک بوده است.

من مهندس هادی جعفری هستم؛ شهیدی که دوبار تشییع شد.

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
هيچيك

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:54AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه