بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي Tuesday 17 April 2018   #46
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,399
ج: روزنامه ابتکار: تحریم‌های جدید تقصیر خودمان است، باید برنامه موشکی را کنار بگذاریم

چرا این قدر عصبانی؟
البته خشم ناشی از عذاب وجدان شما نسبت به احمدی نژاد قابل درک است.
به هر حال کسی که او را چاق کرده و راهش را هموار کرده شریک جرم است!
ضمنا من هم گفتم نظام سیاسی ما فسادآمیز و مفسدپرور است.
بسم الله بفرمایید همه مفسدان را در «هر وقتی و با هر تخلفی» آویزان کنید.
چه کسی می خواهد مانع شود؟
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 17 April 2018   #47
ناقد
عضو ثابت

ج: روزنامه ابتکار: تحریم‌های جدید تقصیر خودمان است، باید برنامه موشکی را کنار بگذاریم

ضمنا رسیدگی به پرونده مجرمین و مفسدین کار قوه قضاییه است و فعلا بهاری ها در دستور کار قرار دارند. شاید یک دلیلش پرنده های سنگین آن هاست.
اگر نفوذ و قدرتی دارید توصیه بفرمایید فعلا به دیوار کوتاه کاری نداشته باشند و بروند سراغ دیوارهای بلند قبلی!
یک فقره اش مرتضوی است که حکمش صادر شده اما سخنگوی محترم دستگاه قضا فرمود نمی دانیم کجاست!!!!!!!
بنا بر این شما زیاد نگران بهاری ها نباشید.
اوضاع خودش دارد درست می شود!
قديمي Tuesday 17 April 2018   #48
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,796
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط ناقد نوشته شده است نمايش نوشته
چرا این قدر عصبانی؟
البته خشم ناشی از عذاب وجدان شما نسبت به احمدی نژاد قابل درک است.
به هر حال کسی که او را چاق کرده و راهش را هموار کرده شریک جرم است!
ضمنا من هم گفتم نظام سیاسی ما فسادآمیز و مفسدپرور است.
بسم الله بفرمایید همه مفسدان را در «هر وقتی و با هر تخلفی» آویزان کنید.
چه کسی می خواهد مانع شود؟
ظاهرا بیش از آن که من عصبانی باشم، شما عصبانی می‌خوانید

بر خلاف اصرار شما، من بعنوان رای دهنده و انتخاب کننده، مسئول خطاهای احمدی نژاد نیستم، هم چنانکه هر کسی که به روحانی و میرحسین‌موسوی رای داده، یا به خاتمی رای داده(از جمله خودم(!)) را مقصر همۀ رفتارهای این اشخاص و دولت ها نمی‌دانم! لذا مطمئن باشید هیچ عذاب وجدانی نیست، دوباره هم اگر در فضای فرضی، اگر هاشمی رفسنجانی مقابل احمدی نژاد قرار بگیرد، من به احمدی نژاد رای میدهم. با علم به این 10 سالی که گذشت هم همین کار را می کنم اما رفتارهای داخلی خود با احمدی نژاد را کمی سر حال تر خواهم کرد تا کار به اینجا نکشد. علت هم روشن است، جریان هاشمی رفسنجانی و سلطه و انحصار فسادآلود آن بر مراودات اقتصادی باید می‌شکست!

عذاب وجدان را باید جریان اصلاحاتی داشته باشد که جایگزین و پوشش جریان هاشمی رفسنجانی شد و فساد حاکم بر این جریان را با نام خود پوشش داد. ما می‌توانستیم جریان سومی داشته باشیم که بهتر از هر دوی اینها باشد، اما این در دسترس مردم واقع نشد.

آخرين ويرايش صبح ، Tuesday 17 April 2018 در 09:23PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 17 April 2018   #49
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
ضمنا رسیدگی به پرونده مجرمین و مفسدین کار قوه قضاییه است و فعلا بهاری ها در دستور کار قرار دارند. شاید یک دلیلش پرنده های سنگین آن هاست.
اگر نفوذ و قدرتی دارید توصیه بفرمایید فعلا به دیوار کوتاه کاری نداشته باشند و بروند سراغ دیوارهای بلند قبلی!
یک فقره اش مرتضوی است که حکمش صادر شده اما سخنگوی محترم دستگاه قضا فرمود نمی دانیم کجاست!!!!!!!
بنا بر این شما زیاد نگران بهاری ها نباشید.
اوضاع خودش دارد درست می شود!
بله همۀ مفسدین هم جزو مخالفین شما هستند! شما و دوستان و همفکران‌تان پاک پاک پاکید
قديمي Wednesday 18 April 2018   #50
ناقد
عضو ثابت

حرف های خنده دار می زنید
من بارها از فساد نهادینه و سیاست فسادپرور سخن گفته ام.
لذا بر خلاف شما که هنوز به پدیده معوج و مخرّبی مثل احمدی نژاد تعلق خاطر دارید، هیچ کس را تطهیر نمی کنم...
قديمي Thursday 19 April 2018   #51
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
حرف های خنده دار می زنید
من بارها از فساد نهادینه و سیاست فسادپرور سخن گفته ام.
لذا بر خلاف شما که هنوز به پدیده معوج و مخرّبی مثل احمدی نژاد تعلق خاطر دارید، هیچ کس را تطهیر نمی کنم...
تعلق خاطر داشتن به احمدی نژاد فارغ از تشخیص خطای شما، فرقی با تعلق خاطر داشتن به سایر «تجربه‌های ورشکسته» ندارد!

این که ما تا اسم مبارزه با فساد می‌آید، از مخالفین خود شروع کنیم اسم ببریم، چندان نشانۀ سالم و تمیزی در نیّت مبارزه نشان نمی‌دهد.

آن روزی مردم باید امید داشته باشند که جریان های سیاسی فساد را از خودشان شروع کنند! وقتی تا اسم فساد می‌آید از مخالف خود شروع می‌کنید، این یعنی استفادۀ ابزاری حتی از نام و رسم مبارزه با فساد.

پس جریانی که صرفا در مخالفین سیاسی خود دنبال فساد می‌گردد، و در حرکت‌های آن مبارزه با فساد در اولویت‌های خیلی پائین هم نیست، اصولا نفعی به حال مردم نخواهد داشت.
قديمي Thursday 19 April 2018   #52
ناقد
عضو ثابت

هیچ اشکالی ندارد. شما هم چون به جریان محبوبتان ارادت دارید فساد را به رقیب نسبت دهید و از آن شروع کنید! خصوصا این که قدرت اصلی در اختیار شماست از دستگاه قضا بگیرید تا نهادهای امنیتی اطلاعاتی ورسانه ملی و....
مثال مرتضوی را قبلا زدم اما التفات نکردید... و البته این استفاده ابزاری نیست و بلکه نشانۀ سالم و تمیزی در نیّت مبارزه شماست و برای مردم خیلی نفع دارد....!
قديمي Thursday 19 April 2018   #53
ناقد
عضو ثابت

روحانی در مراسم روز ارتش گفت: ارتش از بعد از انقلاب تا اکنون وارد بازی های سیاسی نشده و به وصیت امام به خوبی عمل کرده است. در ضمن در هیچ فسادی درجامعه و کشور نامی از امیران وبزرگان ارتش نیست...
در خانه اگر کس است یک حرف بس است!

پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
هيچيك

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:49PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه