بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي Tuesday 1 May 2018   #16
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,627
روزنوشته ها: 10
ج: گشت ارشاد یا اجبار؟

نقل قول:
در اصل توسط Majid_ag نوشته شده است نمايش نوشته
هم من و هم شما و هم بقیه میدونن که شما با راه انداختن این گشت ارشاد و تشویق حیواناتی مثل اون زن مسخره ، فقط میخواین ذهن مردم رو از اصل غارتگریهاتون منحرف کنید!!

البته آماری که دادید در ایران هم خیلی اوضاع خوبی نداره فقط شما ها آمار نمیدید. یه دور زدن ساده تو خیابون و دوتا بوق به هر کسی نشان خواهد داد که بی عرضگیهاتون چه به روز ناموس مردم آورده!!!

اونیکه جامعه رو به سمت سقوط میبره فقر و تبعیضه نه بی حجابی!!!
فکر میکنید چادر جلوی یک متجاوز رو میگیره؟؟ زهی خیال باطل!!!

مسلمه که فقر هم تاثیر زیادی داره!
ولی نمیشه شعار تبعیض و چپاولگری داد و با هیجان های کاذبی مثل حجاب و گشت ارشاد و کنسرت و شجریان، از جریانی بازی خورد که سردمدار چپاول و تبعیض هست! این دمغی و انفعال و نقض غرض است.
قديمي Tuesday 1 May 2018   #17
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,751
روزنوشته ها: 6

این «آی دزد آی دزد» گفتن بعضیها هم دیگه خیلی نخ نما و دل به هم زن شده.
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از Freedom1 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 1 May 2018   #18
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
این «آی دزد آی دزد» گفتن بعضیها هم دیگه خیلی نخ نما و دل به هم زن شده.
شما دلتون رو خوش کنید! اما حقیقت اینه که از بنیان فکری تا صحنۀ عمل روی زمین، جریانی که بهش اتکا کردید تا وضعیت اصلاح بشه، خلاف سلامت اقتصادی ملی، خلاف عدالت اجتماعی و خلاف اصلاح هست. به دورترین کسی که می‌‌تونست خدمتی به این جامعه بکنه روی آوردید. به کسانی که بیشتر از هر کس دیگه‌ای در این وضعیت فاسد فرو رفتن و امکان بیرون اومدن از اون رو ندارند حتی اگر معدودی از این جریان اراده ش رو داشته باشه، منافع عمومی این جریان اصولا تغییر وضعیت رو نمی طلبه و همینطور که هست رو دوست داره.
قديمي Wednesday 2 May 2018   #19
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,259

نقل قول:
هم من و هم شما و هم بقیه میدونن که شما با راه انداختن این گشت ارشاد و تشویق حیواناتی مثل اون زن مسخره ، فقط میخواین ذهن مردم رو از اصل غارتگریهاتون منحرف کنید!!

البته آماری که دادید در ایران هم خیلی اوضاع خوبی نداره فقط شما ها آمار نمیدید. یه دور زدن ساده تو خیابون و دوتا بوق به هر کسی نشان خواهد داد که بی عرضگیهاتون چه به روز ناموس مردم آورده!!!

اونیکه جامعه رو به سمت سقوط میبره فقر و تبعیضه نه بی حجابی!!!
فکر میکنید چادر جلوی یک متجاوز رو میگیره؟؟ زهی خیال باطل!!!
مرحوم شریعتی مقوله جالبی را مطرح کرد بنام "تزویر" که در کنار زر و زور مثلث قدرت را تشکیل می دهند.
در جامعه ایران که مذهبی و تا حدی عوامزده است "تزویر" خوب جواب می دهد.
ایجاد سوژه های تازه، حاشیه های جذاب، سطحی نگری مذهبی (مثل همین حجاب) از جمله شگردهای تزویر است، تزویری که حتی مراجع عظام را هم خام می کند، لذا موضوعات سطحی و دست چندم (مثل تار موی دختران و ورود زنان به ورزشگاه و..) حتی برای مراجع هم اولویت اول می شود و حضرات از معضلات زیرساختی مثل مفاسد نهادینه و غارتگری های کلان و حتی کژی های اخلاقی مثل دروغ (که به شدت در میان مسئولین رواج دارد) و از همه مهمتر اصل تزویر (عوامفریبی و سوء استفاده سیاسی از دین و اعتقادات مردم) غافل می شوند!
آری انقلاب ما انقلاب ارزش ها بود!
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از ناقد بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 2 May 2018   #20
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,751
روزنوشته ها: 6
نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
شما دلتون رو خوش کنید! اما حقیقت اینه که از بنیان فکری تا صحنۀ عمل روی زمین، جریانی که بهش اتکا کردید تا وضعیت اصلاح بشه، خلاف سلامت اقتصادی ملی، خلاف عدالت اجتماعی و خلاف اصلاح هست. به دورترین کسی که می‌‌تونست خدمتی به این جامعه بکنه روی آوردید. به کسانی که بیشتر از هر کس دیگه‌ای در این وضعیت فاسد فرو رفتن و امکان بیرون اومدن از اون رو ندارند حتی اگر معدودی از این جریان اراده ش رو داشته باشه، منافع عمومی این جریان اصولا تغییر وضعیت رو نمی طلبه و همینطور که هست رو دوست داره.
ما یا دست کم من هیچ امید اصلاحی به اون معنی که شما فکر میکنی نداشتیم، مثل شما هم نیومدیم شعارهای دروغین بدیم و مثلا بگیم «با اومدن روحانی چند میلیارد به حساب فقرا رفت» و «فقر و فساد و تبعیض، محمود جونم ... بریز». میخواستیم وضعیت بدتر نشه و ضمنا یه مدتی تا جایی که ممکنه قیافه شماها رو نبینیم و یکی اونجا باشه که گاهی حال دارو دسته ی شما رو بگیره.
دولت حداکثرش اینه که در محدوده ی کوچک خودش (به لحاظ مالی) فساد رو محدود کنه ولی خارج از دولت گردش مالی بسیار بزرگتره. افراد منصوب به جریان شما نمیتونن در همون محدوده دولت هم جلوی فساد رو بگیرن چون افراد شاخص جناح شما و همچنین تفکر حاکم بر جناح شما وضعیتی دارن که تازه آدم خوبه شون میشه احمدی نژاد! همون لپ لپی که ازش حرف می زنین.
خود شما سندی هستی بر حرف من، املاک شهرداری و پرونده هایی که نجفی مطرح کرد چی شد؟ مرتضوی و اموال بر باد رفته تامین اجتماعی چطور؟ خاوری چی شد؟ بقیه چطور؟ شما اصلا در این باره یک کلمه حرف زدی؟ سالها یه سرنگار رو بالا نگه داشتی که مفسده دانشگاه آزاد چنین و چنانه چون دانشگاه آزاد تحت کنترل هاشمی بود، حالا هم فقط نشستی دایم علیه دولت صحبت میکنی، شما مشکلی با فساد نداری، فقط ناراحتی که چرا این لقمه آخر دست جناح شما نیست.
به کی و چی میشه امید داشت؟

آخرين ويرايش Freedom1 ، Wednesday 2 May 2018 در 09:31PM.
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از Freedom1 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 3 May 2018   #21
Majid_ag
MTCC

تاريخ ثبت نام: May 2008
مكان: مشهدالرضا
پاسخ‌ها: 4,476

نقل قول:
مسلمه که فقر هم تاثیر زیادی داره!
ولی نمیشه شعار تبعیض و چپاولگری داد و با هیجان های کاذبی مثل حجاب و گشت ارشاد و کنسرت و شجریان، از جریانی بازی خورد که سردمدار چپاول و تبعیض هست! این دمغی و انفعال و نقض غرض است.
کلا یا من دارم یه جا دیگه زندگی میکنم یا شما ایران نیستید!!!!

در خصوص برخورد با فساد هیچ فرقی بین جریان فوق فاسد مد نظر شما و جریان فوق فاسد مد نظر ما نیست داداش!!!!
اون حجاب و کنسرت و اینا فقط 4 تا آپشنه!!!!!

اصولا اگر کسی خیال مبارزه با غارتگری رو داشته باشه از فیلتر های پر از غارتگر موجود، رد نمیشه که!!!!
مگه میشه به کسی مجوز بدی که بیاد خودتو بگیره؟؟!!!!

خدایی ما رو گرفتی اخوی ؟؟!!!!!
قديمي Friday 4 May 2018   #22
hooshdaran3
عضو ثابت

نشان hooshdaran3

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: شیراز-ایران
پاسخ‌ها: 4,188
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به hooshdaran3

نقل قول:
جواب از علی مطهری:

وقتی پلیس به شهروندی دستوری می‌دهد- حال اینکه این دستور درست یا غلط باشد- آن شهروند باید اطاعت کرده و گوش کند و اگر تخلفی هم از پلیس می بیند، باید شکایت کند نه اینکه با توهین مقاومت کرده و احیانا حمله ور شود.

موضوع این است نه آن که برای شما جعل می کنند و شما تکرارش می کنید!
حمله نكرده در فيلم. و در ضمن جواب توهين يا حتي حمله (كه ثابت هم نشده و ظاهرا زاييده تخيلات شماست) هم ضرب و شتم نيست.
به رغم ادعای مخالفان، این جنبش حق طلبانه و معنوی کوچکترین ارتباطی با خارج ندارد و کاملا داخلی است و ملت ما به خوبی نسبت به اهمیت این فاصله گذاری با بیگانگان آگاه است و بر اساس تجربیات دویست ساله خود نسبت به نیات اجانب با سوءظن برخورد میکند.»
  • میر حسین موسوی در گفتگو با قلم، ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

«...أيها الناس إن دماءكم وأعراضكم حرام عليكم إلى أن تلقوا ربكم كحرمة يومكم هذا في شهركم هذا في بلدكم هذا – ألا هل بلغت اللهم فاشهد...»
hooshdaran3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 4 May 2018   #23
hooshdaran3
عضو ثابت

نشان hooshdaran3

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: شیراز-ایران
پاسخ‌ها: 4,188
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به hooshdaran3

فيلم ضرب و شتم آن دختر را ديدم.
ابتدا حد قذف بر مأمور موهن و سرمست اجرا و سپس قصاص و نهايتا بابت تعرض به حريم يك انسان، جريمه شود. گزارشي از تعزير مأمور موهن و ضارب منتشر نشده.
آن دختر هم بايد تحويل مراجع قضايي ميشد. ولي اكنون تنها جزاي نقدي را بايد برايش مقرر كرد و در صدد دلجويي از ايشان برآمد.

بايد همواره به ياد داشت اگر فردي مجرم هم باشد، باز انسان است. «و لقد كرّمنا بني آدم»
به رغم ادعای مخالفان، این جنبش حق طلبانه و معنوی کوچکترین ارتباطی با خارج ندارد و کاملا داخلی است و ملت ما به خوبی نسبت به اهمیت این فاصله گذاری با بیگانگان آگاه است و بر اساس تجربیات دویست ساله خود نسبت به نیات اجانب با سوءظن برخورد میکند.»
  • میر حسین موسوی در گفتگو با قلم، ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

«...أيها الناس إن دماءكم وأعراضكم حرام عليكم إلى أن تلقوا ربكم كحرمة يومكم هذا في شهركم هذا في بلدكم هذا – ألا هل بلغت اللهم فاشهد...»

آخرين ويرايش hooshdaran3 ، Saturday 5 May 2018 در 12:07AM.
hooshdaran3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 6 May 2018   #24
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
کلا یا من دارم یه جا دیگه زندگی میکنم یا شما ایران نیستید!!!!

در خصوص برخورد با فساد هیچ فرقی بین جریان فوق فاسد مد نظر شما و جریان فوق فاسد مد نظر ما نیست داداش!!!!
اون حجاب و کنسرت و اینا فقط 4 تا آپشنه!!!!!

اصولا اگر کسی خیال مبارزه با غارتگری رو داشته باشه از فیلتر های پر از غارتگر موجود، رد نمیشه که!!!!
مگه میشه به کسی مجوز بدی که بیاد خودتو بگیره؟؟!!!!

خدایی ما رو گرفتی اخوی ؟؟!!!!!
من جریان حاکم بر اقتصاد در این سی چهل سال رو با احمدی نژاد یا رئیسی مساوی نمی دونستم و نمی دونم. فایدۀ انتخاب کردن کسی بیرون از دایره، یک قدم یا یک نیم قدم اصلاح هست با یک چاشنی امید به تغییر بیشتر ولو مثل احمدی نژاد این آزمایش FAIL بشه. این چیزی هست که درک نمیشه و شما با رفتارتون اون جریان عمیق رو عمیق تر می کنید در حالی که می گید می دونید که فاسدترین و فاسدترینه! خودتون رو سر کار گذاشتید.
قديمي Sunday 6 May 2018   #25
Majid_ag
MTCC

تاريخ ثبت نام: May 2008
مكان: مشهدالرضا
پاسخ‌ها: 4,476

نقل قول:
من جریان حاکم بر اقتصاد در این سی چهل سال رو با احمدی نژاد یا رئیسی مساوی نمی دونستم و نمی دونم. فایدۀ انتخاب کردن کسی بیرون از دایره، یک قدم یا یک نیم قدم اصلاح هست با یک چاشنی امید به تغییر بیشتر ولو مثل احمدی نژاد این آزمایش FAIL بشه. این چیزی هست که درک نمیشه و شما با رفتارتون اون جریان عمیق رو عمیق تر می کنید در حالی که می گید می دونید که فاسدترین و فاسدترینه! خودتون رو سر کار گذاشتید.
نمیدونم من دارم به یه زبان دیگه حرف میزنم شما با فارسی مشکل دارید یا جریان چجوریه!!!
برادر جلو من دوتا آپشن میذارید یکی از دیگری بدتر!!!
من باید بین دو تا داغون انتخاب کنم!!!
خوب اونیکه کمتر داغونه انتخاب میکنم!!! همین.
حالا شما قصه بباف باز!!!!!

بر اساس مشاهدات من کاندیدای مورد نظر شما خیلی داغونتره!! متوجه میشی چی میگم ؟؟!!!
قديمي Sunday 6 May 2018   #26
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,259

تعلق خاطر به مدل احمدی نژاد واقعا که نوبره!
دفاع مکرر از یک خودشیفته که با حیله گری قاپ ذیل تا صدر نظام را دزدید و هشت سال مملکت را شخم زد و الان هم مشغول شلتاق بازی با ولی نعمتان خود است، واقعا نمی دانم اسمش را چه باید گذاشت؟ بلاهت سیاسی، غرض ورزی جناحی و...
ما هنوز هم که هنوز است داریم چوب بی کفایتی و مدیریت فله ای احمدی نژاد را می خوریم... این روزها بشدت دغدغه داریم که ترامپ آیا برجام را لغو می کند یا تمدید می کند؟ اگر آن نادان کمی تدبیر داشت و قطعنامه ها را ورق پاره نمی خواند، پرونده ما به شورای امنیت نمی رفت و در نتیجه نه تحریمی بود و نه برجامی که الان باید عزای لغوش را داشته باشیم!

به هر حال جریان اقتدارگرا برای لاپوشانی کردن مفاسد و تخریب ها و بی کفایتی های خود همواره نیاز به آلترناتیو دارد و چون دستش به جایی نمی رسد، علاوه بر لولوی دشمن خارجی، چه آلترناتیوی بهتر از جریان زوار در رفته هاشمی و اصلاحات چی های از ریخت افتاده؟
با دانستن این معادله روشن دیگر لازم نیست خود را علاف قلمفرسایی های کیهانی و صد من یه غاز امثال جناب صبح کنیم....!
این جماعت بیش از آن که از رقیب زمین خورده بترسند، از کرده خودشان و از مردم می ترسند!

از قدیم گفته اند خودکرده راتدبیر نیست...

آخرين ويرايش ناقد ، Sunday 6 May 2018 در 04:11PM.
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
هيچيك

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:58PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه