بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > جامعه و خانواده

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Tuesday 15 October 2013   #1
RAHA ASIRI
خُو کرده قفس را میل رها شدن نیست .

نشان RAHA ASIRI

تاريخ ثبت نام: Jul 2012
مكان: قفس و اسیر بودن
پاسخ‌ها: 6,099
روزنوشته ها: 29
ارسال پيام توسط Yahoo به RAHA ASIRI
ازدواج چیست ؟

ازدواج مثل شهر محاصره شده است : کسانی که داخل شهرند سعی دارند از آن خارج شوند ، و آنها که خارج هستند کوشش دارند که داخل شوند ! فرانکلین

زندگی زناشویی مثل تأتر است : مردم صحنۀ زیبا و آراسته آن را می بینند ؛درحالی که زن و شوهر با پشت صحنۀ درهم ریخته و پر ماجرای آن سر و کار دارند. فرانسیس بیکن

تا قبل از ازدواج فقط مرگ می تواند دو عاشق دلداده را ازهم جدا کند ؛ اما بعد از ازدواج تقریبا ً هرچیزی می تواند سبب جدایی آنان شود ! سامرست موام

ازدواج با یک مرد مثل خریدن کالایی است که مدت ها مشتاقانه از پشت ویترین تماشایش کرده اید ؛ اما وقتی به خانه می رسید از خریدنش پشیمان می شوید ..! جین کر

ازدواج برای کسانی که تصور می کنند صبح روز بعد از آن ، آدم دیگری می شوند موضوعی نا امید کننده است. ساموئل راجرز

مجردان بیشتر از متاهلین درباره زنان اطلاع دارند ، چون اگر نداشتند آنها هم ازدواج می کردند ! اچ.ال.منکن

مرد با ازدواج روی گذشته اش خط می کشد ، ولی زن باید روی آینده خود خط بکشد. سینکلر لوییس

قبل از ازدواج ؛ مرد قبل از خواب به حرف هایی می اندیشد که شما گفته اید، اما بعد از ازدواج ؛ مرد قبل از این که شما حرف بزنید به خواب می رود ! هلن رولان

هیچ گاه ازدواج نکردم چون سه حیوان خانگی داشتم که دقیقا نقش یک شوهر را به تناوب برایم ایفا می کردند. یک سگ داشتم که هر روز صبح غرغر می کرد. یک طوطی داشتم که تمام بعداز ظهر بد و بیراه می گفت و یک گربه که همیشه دم دمهای صبح به خانه بازمی گشت ! ماری کورلی

زنان با این آرزو با مردان ازدواج می کنند که مردان تغییر کنند ... که نمی کنند. مردان با این آرزو با زنان ازدواج می کنند که زنان تغییر نکنند ... که می کنند !

خیلی بامزه است : هنگامی که زنان از ازدواج خود داری می کنند اسمش را می گذاریم عشق به استقلال اجتماعی، اما وقتی مردان از ازدواج خودداری می کنند به آن می گوییم ترس از مسوولیت اجتماعی ! وارن فارل

اگر می خواهی برای یک روز معذب باشی مهمان دعوت کن. اگر می خواهی یک سال عذاب بکشی پرنده نگه دار و اگر می خواهی مادام العمر در عذاب باشی ازدواج کن ! « ضرب المثل چینی »

اگر از دوران مجردیت لذت نمی بری ؛ ازدواج کن. اونوقت حتما ً از دوران مجردیت لذت می بری ! « ضرب المثل چینی »

برای ازدواج کردن لحظه‌ای درنگ نکنید !اگر زن خوبی نصیبتان شود ، خوشبخت می‌گردید .. و اگر زن بدی گیرتان آمد مثل من فیلسوف می شوید !! سقراط

RAHA ASIRI حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از RAHA ASIRI بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 13 October 2015   #2
مهساM
مهر من عشق من

نشان مهساM

تاريخ ثبت نام: Oct 2007
مكان: توی شهری که تو نیستی
پاسخ‌ها: 6,003
روزنوشته ها: 5
ج: ازدواج چیست ؟

خیلی قشنگ بود من چرا اینو نخونده بودم
قديمي Tuesday 13 October 2015   #3
آتنا(فاطمه021)
عضو ثابت

نشان آتنا(فاطمه021)

تاريخ ثبت نام: Aug 2013
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 4,293
روزنوشته ها: 14

نقل قول:
در اصل توسط RAHA ASIRI نوشته شده است نمايش نوشته
ازدواج مثل شهر محاصره شده است : کسانی که داخل شهرند سعی دارند از آن خارج شوند ، و آنها که خارج هستند کوشش دارند که داخل شوند ! فرانکلین

زندگی زناشویی مثل تأتر است : مردم صحنۀ زیبا و آراسته آن را می بینند ؛درحالی که زن و شوهر با پشت صحنۀ درهم ریخته و پر ماجرای آن سر و کار دارند. فرانسیس بیکن

تا قبل از ازدواج فقط مرگ می تواند دو عاشق دلداده را ازهم جدا کند ؛ اما بعد از ازدواج تقریبا ً هرچیزی می تواند سبب جدایی آنان شود ! سامرست موام

ازدواج با یک مرد مثل خریدن کالایی است که مدت ها مشتاقانه از پشت ویترین تماشایش کرده اید ؛ اما وقتی به خانه می رسید از خریدنش پشیمان می شوید ..! جین کر

ازدواج برای کسانی که تصور می کنند صبح روز بعد از آن ، آدم دیگری می شوند موضوعی نا امید کننده است. ساموئل راجرز

مجردان بیشتر از متاهلین درباره زنان اطلاع دارند ، چون اگر نداشتند آنها هم ازدواج می کردند ! اچ.ال.منکن

مرد با ازدواج روی گذشته اش خط می کشد ، ولی زن باید روی آینده خود خط بکشد. سینکلر لوییس

قبل از ازدواج ؛ مرد قبل از خواب به حرف هایی می اندیشد که شما گفته اید، اما بعد از ازدواج ؛ مرد قبل از این که شما حرف بزنید به خواب می رود ! هلن رولان

هیچ گاه ازدواج نکردم چون سه حیوان خانگی داشتم که دقیقا نقش یک شوهر را به تناوب برایم ایفا می کردند. یک سگ داشتم که هر روز صبح غرغر می کرد. یک طوطی داشتم که تمام بعداز ظهر بد و بیراه می گفت و یک گربه که همیشه دم دمهای صبح به خانه بازمی گشت ! ماری کورلی

زنان با این آرزو با مردان ازدواج می کنند که مردان تغییر کنند ... که نمی کنند. مردان با این آرزو با زنان ازدواج می کنند که زنان تغییر نکنند ... که می کنند !

خیلی بامزه است : هنگامی که زنان از ازدواج خود داری می کنند اسمش را می گذاریم عشق به استقلال اجتماعی، اما وقتی مردان از ازدواج خودداری می کنند به آن می گوییم ترس از مسوولیت اجتماعی ! وارن فارل

اگر می خواهی برای یک روز معذب باشی مهمان دعوت کن. اگر می خواهی یک سال عذاب بکشی پرنده نگه دار و اگر می خواهی مادام العمر در عذاب باشی ازدواج کن ! « ضرب المثل چینی »

اگر از دوران مجردیت لذت نمی بری ؛ ازدواج کن. اونوقت حتما ً از دوران مجردیت لذت می بری ! « ضرب المثل چینی »

برای ازدواج کردن لحظه‌ای درنگ نکنید !اگر زن خوبی نصیبتان شود ، خوشبخت می‌گردید .. و اگر زن بدی گیرتان آمد مثل من فیلسوف می شوید !! سقراط

perfect
قديمي Tuesday 13 October 2015   #4
MSR
Hosein

نشان MSR

تاريخ ثبت نام: May 2007
مكان: hz$
پاسخ‌ها: 6,406
ارسال پيام توسط Yahoo به MSR

نقل قول:
در اصل توسط مهساM نوشته شده است نمايش نوشته
خیلی قشنگ بود من چرا اینو نخونده بودم
یعنی اینقد دلت از ازدواج پره ؟
قديمي Wednesday 14 October 2015   #5
مهساM
مهر من عشق من

نشان مهساM

نه خیلیاش واقعیته
بیشتر دل علی پره
قديمي Wednesday 14 October 2015   #6
scholar
مریم

نشان scholar

تاريخ ثبت نام: Feb 2010
پاسخ‌ها: 2,305
روزنوشته ها: 3

به نظر من اینا افکار افرادیه که کم صبرن و تو دوسال اول زندگی جدا شدند یا تو همون دو سال اول این نظریاتو دادن
یا اونایی که اصلا موفق نشدند مزدوج شن

- جیم کری
scholar حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از scholar بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 14 October 2015   #7
مهساM
مهر من عشق من

نشان مهساM

من اصلا با نظرت موافق نیستم
این یه حققیته که ادم با زندگی مجردی خیلیییی فاصله میگیره خیلی خوش میگذره ها ولی شرایط به کل تغییر میکنه
یه وقتا ادم دوست داره فارغ از همه مسئولیت هاش بشه و بزنه به بیخیالی مث مجردیاش ولی کافیه یه روز مسئولیت هاتو بیخیال شی فرداش باید 6 برابر انرژی بزاری تا اون یه روز رو جبران کنی
نمیخوام بگم بستگی به توقعات همسر داره چون خیلی از اوقات این خودتی که میبینی داری عقب میوفتی و همسرتم بخاطر کم حوصلگی تو صبوری میکنه و مشکل خاصی پیش نمیاد ولی نمیتونی مث مجردی بی خیال باشی
كاربران ذيل از مهساM بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 14 October 2015   #8
scholar
مریم

نشان scholar

تاريخ ثبت نام: Feb 2010
پاسخ‌ها: 2,305
روزنوشته ها: 3

دیگه زندگی سخته
هر موهبتی ام یه بهایی داره

- جیم کری
scholar حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 15 October 2015   #9
bahriii
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Sep 2015
پاسخ‌ها: 45

زندگی یک زن و مرد در کنار هم
bahriii حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 04:43AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه