بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
عبدالعلی69 به سرنگار به نیت سلامتی وظهور وفرج صاحب العصر والزمان صلوات پاسخ داد.
"

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
یا من هو فی ام الکتاب لدینا لعلی حکیم

لَبيْكَ يٰا عَليْ

یا علی
http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?p=2367831#post2367831

http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?t=157044

__________________ "

45 دقيقه پيش

عبدالعلی69 به سرنگار یا علی پاسخ داد.
"
یا علی
http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?p=2367831#post2367831

http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?t=157044
"

47 دقيقه پيش

عبدالعلی69 سرنگار جدیدی با عنوان ذکر علی (علیه السلام ) عبادة ساخت
"
متواتر بین اهل قبله این حدیث شریف نبوی
ذکر علی (علیه السلام ) عبادة

اما دست تحریف خائین از صدر اسلام تا کنون

نیاوردند وبعضا هم که اوردند مأبونین زنیم حذف می کنند در چاپهای بعدی

یا علی
"

51 دقيقه پيش

عبدالعلی69 به سرنگار نقد مدعی یمانی (هموشی) پاسخ داد.
"
نقد_مدعی_یمانی
کلیپ_تصویری

حکایت احمد الحسن و کودک حافظ قرآن

در این کلیپ کوتاه نحوهء قرائت قرآن احمد الحسن ، مدعی یمانی و فرزند امام عصر علیه السلام و مدعی علم و امامت را مشاهده می نمایید که چگونه یک کودک حافظ قرآن با تحصیلات ششم ابتدایی ،
اشکالات فراوان بر او وارد می نماید !

http://www.aparat.com/v/p1zZO

قضاوت در مورد میزان علم این مدعی عرب زبان که قرآن را هم اشتباه می خواند و صدق ادعای او با شما‌

کانال برهان و پخش کلیپ های صوتی و تصویری کوتاه در نقد مدعیان دروغین

"

يك ساعت پيش

"
نقد_مدعی_یمانی

واژه ای قرآنی و اشاره ای لطیف به عددی کلیدی :

سوگند پروردگار به ماههای سال که اشاره به تعداد امامان است.

قابل توجه پیروان احمد همبوشی که او را امام سیزدهم می دانند‼️

دقت کنید :

حدَّثَنَا عَلِيُّ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ عَبْدِ اللَّهِ بْنِ أَحْمَدَ بْنِ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ الْبَرْقِيُّ عَنْ أَبِيهِ عَنْ جَدِّهِ أَحْمَدَ بْنِ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ عَنْ أَبِيهِ مُحَمَّدِ بْنِ خَالِدٍ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ دَاوُدَ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ الْجَارُودِ الْعَبْدِيِّ عَنِ الْأَصْبَغِ بْنِ نُبَاتَةَ قَالَ: خَرَجَ عَلَيْنَا أَمِيرُ الْمُؤْمِنِينَ عَلِيُّ بْنُ أَبِي طَالِبٍ ع ذَاتَ يَوْمٍ وَ يَدُهُ فِي يَدِ ابْنِهِ الْحَسَنِ ع وَ هُوَ يَقُولُ خَرَجَ عَلَيْنَا رَسُولُ اللَّهِ ص ذَاتَ يَوْمٍ وَ يَدِي فِي يَدِهِ هَكَذَا وَ هُوَ يَقُولُ خَيْرُ الْخَلْقِ بَعْدِي وَ سَيِّدُهُمْ أَخِي هَذَا وَ هُوَ إِمَامُ كُلِّ مُسْلِمٍ وَ مَوْلَى كُلِّ مُؤْمِنٍ بَعْدَ وَفَاتِي أَلَا وَ إِنِّي أَقُولُ خَيْرُ الْخَلْقِ بَعْدِي وَ سَيِّدُهُمْ ابْنِي هَذَا وَ هُوَ إِمَامُ كُلِّ مُؤْمِنٍ وَ مَوْلَى كُلِّ مُؤْمِنٍ بَعْدَ وَفَاتِي أَلَا وَ إِنَّهُ سَيُظْلَمُ بَعْدِي كَمَا ظُلِمْتُ بَعْدَ رَسُولِ اللَّهِ ص وَ خَيْرُ الْخَلْقِ وَ سَيِّدُهُمْ بَعْدَ الْحَسَنِ ابْنِي أَخُوهُ الْحُسَيْنُ الْمَظْلُومُ بَعْدَ أَخِيهِ الْمَقْتُولُ فِي أَرْضِ كَرْبَلَاءَ أَمَا إِنَّهُ وَ أَصْحَابُهُ مِنْ سَادَةِ الشُّهَدَاءِ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَ مِنْ بَعْدِ الْحُسَيْنِ تِسْعَةٌ من صُلْبِهِ خُلَفَاءُ اللَّهِ فِي أَرْضِهِ وَ حُجَجُهُ عَلَى عِبَادِهِ وَ أُمَنَاؤُهُ عَلَى وَحْيِهِ وَ أَئِمَّةُ الْمُسْلِمِينَ وَ قَادَةُ الْمُؤْمِنِينَ وَ سَادَةُ الْمُتَّقِينَ تَاسِعُهُمُ الْقَائِمُ الَّذِي يَمْلَأُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ بِهِ الْأَرْضَ نُوراً بَعْدَ ظُلْمَتِهَا وَ عَدْلًا بَعْدَ جَوْرِهَا وَ عِلْماً بَعْدَ جَهْلِهَا وَ الَّذِي بَعَثَ أَخِي مُحَمَّداً بِالنُّبُوَّةِ وَ اخْتَصَّنِي بِالْإِمَامَةِ لَقَدْ نَزَلَ بِذَلِكَ الْوَحْيُ مِنَ السَّمَاءِ عَلَى لِسَانِ الرُّوحِ الْأَمِينِ جَبْرَئِيلَ وَ لَقَدْ سُئِلَ رَسُولُ اللَّهِ ص وَ أَنَا عِنْدَهُ عَنِ الْأَئِمَّةِ بَعْدَهُ فَقَالَ لِلسَّائِلِ وَ السَّماءِ ذاتِ الْبُرُوجِ إِنَّ عَدَدَهُمْ بِعَدَدِ الْبُرُوجِ وَ رَبِّ اللَّيَالِي وَ الْأَيَّامِ وَ الشُّهُورِ إِنَّ عَدَدَهُمْ كَعَدَدِ الشُّهُورِ فَقَالَ السَّائِلُ فَمَنْ هُمْ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَوَضَعَ رَسُولُ اللَّهِ ص يَدَهُ عَلَى رَأْسِي فَقَالَ أَوَّلُهُمْ هَذَا وَ آخِرُهُمُ الْمَهْدِيُّ مَنْ وَالاهُمْ فَقَدْ وَالانِي وَ مَنْ عَادَاهُمْ فَقَدْ عَادَانِي وَ مَنْ أَحَبَّهُمْ فَقَدْ أَحَبَّنِي وَ مَنْ أَبْغَضَهُمْ فَقَدْ أَبْغَضَنِي وَ مَنْ أَنْكَرَهُمْ فَقَدْ أَنْكَرَنِي وَ مَنْ عَرَفَهُمْ فَقَدْ عَرَفَنِي بِهِمْ يَحْفَظُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ دِينَهُ وَ بِهِمْ يَعْمُرُ بِلَادَهُ وَ بِهِمْ يَرْزُقُ عِبَادَهُ وَ بِهِمْ نَزَلَ الْقَطْرُ مِنَ السَّمَاءِ وَ بِهِمْ يَخْرُجُ بَرَكَاتُ الْأَرْضِ هَؤُلَاءِ أَصْفِيَائِي وَ خُلَفَائِي وَ أَئِمَّةُ الْمُسْلِمِينَ وَ مَوَالِي الْمُؤْمِنِينَ.

اصبغ بن نباته گويد:
روزى علی عليه السّلام دست حسين عليه السّلام را گرفته بود و بر ما وارد شد و می گفت: روزى رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم دست مرا بدين گونه گرفته بود و بر جمعيّت ما در آمد و می گفت: بهترين خلايق و سرور ايشان پس از من اين برادرم است و او امام هر مسلمانى و مولاى هر مؤمن پس از وفات من است، من‏ می گويم:
بهترين خلايق و سرور ايشان پس از من اين فرزندم است و او امام و مولاى هر مؤمن پس از وفات من است، بدانيد كه به او ستم می شود همچنان كه پس از رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم به من ستم شد، و پس از فرزندم حسن، بهترين خلايق و سرور ايشان برادرش حسين مظلوم است كه در سرزمين كربلا كشته می شود، بدانيد كه او و اصحابش از سروران شهداء در روز قيامت هستند، و پس از حسين نُه تن از صلب او خلفاى خدا در زمين و حجّتهاى او بر بندگانش و امناء او بر وحيش می باشند كه امامت مسلمين و رهبرى مؤمنين و سرورى متّقين با ايشان است، و نهمين آنان قائم است كه خداى تعالى به واسطه او زمين را نورانى می كند از آن پس كه از ظلمت آكنده باشد، و قسم به خدايى كه برادرم محمّد را به نبوّت برانگيخت و مرا به امامت اختصاص داد اين مطلب وحى آسمانى است كه بر زبان جبرئيل روح الأمين جارى شده است و من نزد رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم بودم كه از آن حضرت از امامان پس از او پرسش شد و به سئوال‏ كننده فرمودند:
سوگند به آسمانى كه صاحب بروج است عدد ائمّه به تعداد بروج است،
و قسم به پروردگار شبها و روزها و ماهها كه عدد ائمّه به تعداد ماههاست.

سئوال‏ كننده‏ گفت: اى رسول خدا! آنان چه كسانى هستند؟ رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم دستشان را بر سرم نهادند و فرمودند:

اوّلين آنها اين است و آخرين ايشان مهدى است ؛ هر كه آنان را به ولايت برگزيند مرا ولى ساخته است و هر كه آنان را دشمن بدارد مرا دشمن داشته است و هر كه ايشان را دوست بدارد مرا دوست داشته است و هر كه كينه ايشان را داشته باشد كينه مرا به دل گرفته است و هر كه آنان را انكار كند مرا انكار كرده است و هر كه آنان را بشناسد مرا شناخته است، به واسطه ايشان است كه خداى تعالى دينش را حفظ كرده و بلادش را آباد نموده و بندگانش را روزى می دهد و به سبب ايشان است كه باران از آسمان فرو می بارد و بركات زمين را بيرون می آورد، آنان برگزيدگان و خلفاى من و ائمّه مسلمانان و موالى مؤمنانند.

كمال الدين و تمام النعمة، ج‏1، ص: 259
بحار الأنوار (ط - بيروت)، ج‏36، ص: 253

"

يك ساعت پيش

يك ساعت پيش

کاظم.ک به سرنگار نقد مدعی یمانی (هموشی) پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
بله باید معنا بشه وانشالله معناش در فرصت مناسب با دوستان
از لطف و راهنمایی شما متشکرم "

2 ساعت پيش

"
نقل قول:
در اصل توسط کاظم.ک نوشته شده است نمايش نوشته
با عرض سلام و تشکر
ایاحدیث ازپیامبرداریم که می فرمایند:شیطان هیچگاه نمی تواندبه شکل من واهل بیتم رد خواب درآیند؟
بله باید معنا بشه وانشالله معناش در فرصت مناسب با دوستان "

4 ساعت پيش

asalbanoo به سرنگار هر متن و شعر و داستاني كه دوست داري بنويس پاسخ داد.
" چشمانت پیداست
مانند دو ماه روشن
از پشت شب فاصله
نه هیچ ابری
و نه غباری
نمی تواند بودنت را پنهان کند
چرا که آسمان این دل
خانۀ اول و آخر توست. "

4 ساعت پيش

" قبرستان ها پر از نسبت های نداشته اند .
همان ها که نمی دانم از ناکجای کدام خواب تعبیر نشده ، چپ در آمدند ؛
همان ها که از دور افتاده ترین دعاها به قریب ترین اتفاق ها ، ارث نرسیدند ؛
نمی دانم انگار همه اتفاق ها ، یک جوری خواب ِ نسبت های نداشته ما را دیده اند ؛

ولی امروز باز رویایی از آب گذشته است . "

4 ساعت پيش

" زمین , بی سایه و خاموش و تب دار

بشر در مَنجلاب ترس و کشتار

جُنون, پا در رکاب اسب کینه

می تازد, بر تن و روح ِ ستمکار "

4 ساعت پيش

" به تو اطمینان می دهم
هیچ گاه لازم نیست
سیگاری برایم روشن کنی
و بر لبانم بگذاری
همان دو زغال سرخ کوچک
که لبان توست
کافی هستند
تا این انبار باروت
این دل تبدار را
به آسمان بفرستند. "

4 ساعت پيش

" حتی به تو که می رسم
باز دلتنگم
آغوشت؛
قصریست پر رمز و راز
با هزار در
که هنوز بسیاری را
به رویم نگشوده ای. "

4 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:52PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه