بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
ساز دهنی به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" حس میکنم سرما خوردم "

يك روز پيش

ساز دهنی به سرنگار شنيدم ..... پاسخ داد.
" شنیدم علف میخوری "

يك روز پيش

ساز دهنی به سرنگار من اعتراف می کنم ... پاسخ داد.
" من اعتراف میکنم چه فایده که دیده نمیشم "

يك روز پيش

کنجکاو1 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
دو خط اولی دقیقا مصداق بارز عوض کردن بحث و به انحراف کشیدن آن است بحث ما اصلا اینی که شما در دو خط اول می فرمایید نیست !!!!بحث احادیث در اینجا مطرح نیست .
بحث ما اصلا پیرامون احادیث و روایات در دو مذهب شیعه و سنی نیست بحث ما این است که رسول الله بر تمام مخلوقات جهان برتری دارند و دلایلش را خدمتتان عرض کردم و شما شعر مولوی اوردید و الانم این را میگویید !!!!
آیا اتفاقی افتاده که اصرار بر عوض کردن بحث دارید ؟؟؟؟

.
ببین شما اعتقاد دارید که پیامبر از تمام مخلوقات و پیامبران برتر است همانطور که یک یهودی و یا مسیحی نسبت به پیامبر خود دارند و برای اثباتش دلایلی می آورند موسی عیسی و محمد چه مقام ومرتبه ایی درنزد خداوند داشتند فقط خداوند می داند وما حق نداریم میان هیچکدام فرق بگذاریم
همانطور که خداوند می فرمایند

قُلْ آمَنَّا بِاللَّهِ وَمَا أُنْزِلَ عَلَيْنَا وَمَا أُنْزِلَ عَلَى إِبْرَاهِيمَ وَإِسْمَاعِيلَ وَإِسْحَاقَ وَيَعْقُوبَ وَالْأَسْبَاطِ وَمَا أُوتِيَ مُوسَى وَعِيسَى وَالنَّبِيُّونَ مِنْ رَبِّهِمْ لَا نُفَرِّقُ بَيْنَ أَحَدٍ مِنْهُمْ وَنَحْنُ لَهُ مُسْلِمُونَ ﴿۸۴﴾

بگو: به خدا ايمان آورديم، و (همچنين) به آنچه بر ما و بر ابراهيم و اسماعيل و اسحاق و يعقوب و اسباط نازل گرديده، و آنچه به موسي و عيسي و (ديگر) پيامبران، از طرف پروردگارشان داده شده است، ما در ميان هيچ يك از آنان فرقي نمي‏گذاريم، و در برابر او تسليم هستيم. (۸۴)

چرا از شعر مولوی که آوردم ناراحت شدی مولوی حقیقت اعتقادی شمارا به زبان شعر آورده آیا مولوی دروغ گفته وزیادی غلو کرده "

2 روز پيش

علوی به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
اگر واقعا به سخنانتان عمل می کنید حاضری از همان احادیثی که قبول دارید نمونه بیاورم ببینم من اشتباه می کنم یا نه ؟

یعنی به احادیثی که اهل سنت ازپیامبر نقل می کنند نیز عمل می کنید یا نه پیامبر آنها را قبول ندارید ؟

دو خط اولی دقیقا مصداق بارز عوض کردن بحث و به انحراف کشیدن آن است بحث ما اصلا اینی که شما در دو خط اول می فرمایید نیست !!!!بحث احادیث در اینجا مطرح نیست .
بحث ما اصلا پیرامون احادیث و روایات در دو مذهب شیعه و سنی نیست بحث ما این است که رسول الله بر تمام مخلوقات جهان برتری دارند و دلایلش را خدمتتان عرض کردم و شما شعر مولوی اوردید و الانم این را میگویید !!!!
آیا اتفاقی افتاده که اصرار بر عوض کردن بحث دارید ؟؟؟؟

نقل قول:
اتفاقا برعکس است هیچ موحدی خودرا منزه وپاکیزه از هراشتباهی نمی داند

یک موحد فقط صددرصد به کلام خداوند(قرآن) اعتماد دارد

برعکس دوگانه پرستان که تمام نگاه وتوجهشان به دیگری است حتی اگر مخالف کلام خداوند باشد اگر قبول ندارید و انکار نمی کنیدو مایل باشی با آیات قرآن نشان می دهم که کلام خداوندرا باوردارید وبه آن عمل می کنید ویا نه با بهانه هایی واهی آن را پشت سر انداخته وبه باورهای خود پای بندید
البته من باب بحث موحد بودن خدمتتان عرض کنم که آنچه در مورد موحد بودن میگویید درست است ولی قبلا خودتان با غرور در پست های قبل گفتید ما موحدها اینطور و امصال شما و جناب حسین فلان و بهمان و .....
دقیقا گوش به فرمان خداوند متعال بودن بسیار کار درست و عقلانی است و خداوند متعال فرموده اند از چه کسانی اطاعت کنید و .....
دقیقا کسانی که توهم موحد بودن دارند به دیگران بسیار راحت تهمت شرک و کفر میزنند و خود را از آنان مبرات میدانند و هر چقدر از آن قرآنی که قبول دارند برایشان اثبات عقلانی می کنند آن را قبول نمیکنند و حاضر نیستند گوشی از توهم خود را کنار بگذارند و روی آن مسئله فکر کنند .

حال این جمله بنده خیلی جدی است . اگر نمی خواهید جواب بنده را بدهید مسئله ایا نیست بگویید هیچ ایرادی ندارد . "

3 روز پيش

justbluem به سرنگار من اعتراف می کنم ... پاسخ داد.
" الانشم همچین رحم نکردیا "

3 روز پيش

justbluem به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" حس میکنم برخورد امیر باعث شد هوا یهوخنک بشه "

3 روز پيش

justbluem به سرنگار شنيدم ..... پاسخ داد.
" شنیدم علف میکشی "

3 روز پيش

" [quote=علوی;2370796]
نقل قول:

چطور به این نتیجه رسیدید که ما به سخنان خودمان عمل نمی کنیم ؟؟؟؟؟ ( احتمالا مبحث پیچاندن باشد )
اگر واقعا به سخنانتان عمل می کنید حاضری از همان احادیثی که قبول دارید نمونه بیاورم ببینم من اشتباه می کنم یا نه ؟
نقل قول:
والله تا اینجا که نوشته ایم اعتقاد من بجز از دستور خداوند متعال ( قرآن ) و اطاعت از رسول الله چیز دیگری گرفته نشده و تماما به آیات و دستورات آنان عمل میکنم
یعنی به احادیثی که اهل سنت ازپیامبر نقل می کنند نیز عمل می کنید یا نه پیامبر آنها را قبول ندارید ؟

نقل قول:
چند پست قبل خدمتتان عرض کردم که شما توهم موحد بودن دارید الان اثبات شد چون شخصی که توهم کاری را دارد خود را منزه و پاکیزه از هر اشتباهی میداند
اتفاقا برعکس است هیچ موحدی خودرا منزه وپاکیزه از هراشتباهی نمی داند
نقل قول:
و هر عمل و تفکر خودش را با فکر اینکه صددرصد درست است انجام میدهد
یک موحد فقط صددرصد به کلام خداوند(قرآن) اعتماد دارد

برعکس دوگانه پرستان که تمام نگاه وتوجهشان به دیگری است حتی اگر مخالف کلام خداوند باشد اگر قبول ندارید و انکار نمی کنیدو مایل باشی با آیات قرآن نشان می دهم که کلام خداوندرا باوردارید وبه آن عمل می کنید ویا نه با بهانه هایی واهی آن را پشت سر انداخته وبه باورهای خود پای بندید "

3 روز پيش

" [quote=کنجکاو1;2370721]
نقل قول:

فقط با استفاده از اعتقاد خودتان نشان دادم که حتی به سخن خودتان نیز عمل نمی کنید از یک سو می گوئید کسی همسنگ پیامبر نیست از سوی دیگر کس دیگری را همتایان خداوند قرار می دهید و فرمانروایی هستی که فقط در اختیار خداوند است را به بنده گانش می دهید آنهم بدون هیچ دلیلی که خداوند نازل فرموده باشند
چطور به این نتیجه رسیدید که ما به سخنان خودمان عمل نمی کنیم ؟؟؟؟؟ ( احتمالا مبحث پیچاندن باشد )
والله تا اینجا که نوشته ایم اعتقاد من بجز از دستور خداوند متعال ( قرآن ) و اطاعت از رسول الله چیز دیگری گرفته نشده و تماما به آیات و دستورات آنان عمل میکنم من مثل شما بنده ی مولوی نیستم و از مطالب آن برای بحث اعتقادی و موحد بودن استفاده نمی کنم .
چند پست قبل خدمتتان عرض کردم که شما توهم موحد بودن دارید الان اثبات شد چون شخصی که توهم کاری را دارد خود را منزه و پاکیزه از هر اشتباهی میداند و هر عمل و تفکر خودش را با فکر اینکه صددرصد درست است انجام میدهد و اصلا وجدان یا فکر یا هرچیزی که شما میگویید در آن شخص وجود ندارد که جلوگیری از عمل اشتباه او کند .
حال خودتان میدانید آنچه من باید می گفتم خدمت شما عرض کردم . شما هم جوابی به من ندادید آن هم مسئله ای نیست می تواند خیلی احتمال های مختلفی باشد که مهم نیست . "

3 روز پيش

Antoniognr به سرنگار خدا حافظ به همگی پاسخ داد.
" Доброго времени суток sfilm by/
Ваш форум мне показался очень привлекательным и перспективным Хочу приобрести рекламное место для баннера в шапке, за $1500 в месяц Оплачивать буду через WebMoney, 50% сразу, а 50% через 2 недели И еще, адрес моего сайта sfilm by/ - он не будет противоречить тематике?

Спасибо! Напишите о Вашем решении мне в ПМ или на почту boris197788899gorbunov@gmail com "

4 روز پيش

" [quote=علوی;2370704]
نقل قول:

بنده برای شما استدلال عقلی و منطقی از قرآن کریم میاورم شما رفتی برای من شعر آوردی ؟؟؟؟؟
اگر جواب نداری بگو جواب ندارم این همه شعر گویی دیگر چیست !!!!!
تا الان فکر میکردم فقط قران را قبول داری حالا میبینم بنده مولوی هم هستی خدا به آخرش رحم کند !!!!!!!
یکم فکر کردن خوب است و ضرری ندارد .
این بحث با بحث ما فرق میکند بحث جانشینی رسول الله است و به هیچ وجه ارتباطی به بحث ما ندارد . اگر می خواهی بحث را بپیچانی بگو .
فقط با استفاده از اعتقاد خودتان نشان دادم که حتی به سخن خودتان نیز عمل نمی کنید از یک سو می گوئید کسی همسنگ پیامبر نیست از سوی دیگر کس دیگری را همتایان خداوند قرار می دهید و فرمانروایی هستی که فقط در اختیار خداوند است را به بنده گانش می دهید آنهم بدون هیچ دلیلی که خداوند نازل فرموده باشند "

4 روز پيش

" [quote=کنجکاو1;2370662]
نقل قول:

این کفر نباشد سخن کفر نه این است
تا صورت پیوند جهان بود علی بود
تا نقش زمین بود و زمان بود علی بود

شاهی که ولی بود و وصی بود علی بود
سلطان سخا و کرم و جود علی بود

هم آدم و هم شیث و هم ادریس و هم ایوب
هم یونس و هم یوسف و هم هود علی بود

هم موسی وهم عیسی وهم خضر و هم الیاس
هم صالح پیغمبر و داوود علی بود

عیسی به وجود آمد و در حال سخن گفت
آن نطق و فصاحت که در او بود علی بود

مسجود ملائک که شد آدم ز علی بود
در قبله محمد بود ، مقصود علی بود

از لحمک لحمی بشنو تا که بیایی
کان یار که او نفس نبی بود علی بود

آن شاه سرافراز که اندر شب معراج
با احمد مختار یکی بود علی بود

محمود نبودند کسانی که ندیدند
کاندر ره دین احمد محمود علی بود

تا هست علی باشد و تا بود علی بود

آن قلعه گشایی که در قلعه خیبر
برکند به یک حمله و بگشود ، علی بود

آن گرد سرافراز که اندر ره اسلام
تا کار نشد راست نیاسود ، علی بود

آن شیر دلاور که برای طمع نفس
بر خوان جهان پنجه نیالود ، علی بود

سر دو جهان جمله ز پنهان و ز پیدا
شمس الحق تبریز که بنمود ، علی بود
از این همه مقامات که بگذریم فرمانروای هستی وحاکم روزقیامت مقام کمی است که دانش آموز وپیرو پیامبر بود ؟
بنده برای شما استدلال عقلی و منطقی از قرآن کریم میاورم شما رفتی برای من شعر آوردی ؟؟؟؟؟
اگر جواب نداری بگو جواب ندارم این همه شعر گویی دیگر چیست !!!!!
تا الان فکر میکردم فقط قران را قبول داری حالا میبینم بنده مولوی هم هستی خدا به آخرش رحم کند !!!!!!!
یکم فکر کردن خوب است و ضرری ندارد .
این بحث با بحث ما فرق میکند بحث جانشینی رسول الله است و به هیچ وجه ارتباطی به بحث ما ندارد . اگر می خواهی بحث را بپیچانی بگو . "

4 روز پيش

ساز دهنی به سرنگار شنيدم ..... پاسخ داد.
" شنیدم زیر بغل من حاوی اکسیر جوانیه "

4 روز پيش

ساز دهنی به سرنگار اي كاش.... پاسخ داد.
" ای کاش از این خونواده ها عوارض بگیریم "

4 روز پيش

ساز دهنی به سرنگار شبا كه بي خوابي ميزنه به سرت چيكار ميكني....! پاسخ داد.
" بعد از دو جلسه فیتنس قیافه میگیرم "

4 روز پيش

justbluem به سرنگار شنيدم ..... پاسخ داد.
" شنیدم نکه حالا زیر بغل بقیه با فتوسنتز هوا رو تصفیه میکنه "

5 روز پيش

justbluem به سرنگار شبا كه بي خوابي ميزنه به سرت چيكار ميكني....! پاسخ داد.
" ب گریه های بچه تازه زاییده شده همسایه پایینی گوش‌میدم "

5 روز پيش

justbluem به سرنگار اي كاش.... پاسخ داد.
" ای کاش خونواده رد میشه از اینجا "

5 روز پيش

" [quote=علوی;2370557]
نقل قول:

[SIZE="4"]
میبینینم که خداوند سجایای اخلاقی پیامبر را عظیم دانسته است .
اگر در بین انسان ها از نظر دانش و نیکویی های اخلاق و نزدیکی به آفریدگار شخص دیگری همسنگ پیامبر بود هرگز خداوند حکیم آن شخص را دانش آموز و پیرو پیامبر نمی کرد . این خلاف عدالت و حکمت خداوند است .
تا صورت پیوند جهان بود علی بود
تا نقش زمین بود و زمان بود علی بود

شاهی که ولی بود و وصی بود علی بود
سلطان سخا و کرم و جود علی بود

هم آدم و هم شیث و هم ادریس و هم ایوب
هم یونس و هم یوسف و هم هود علی بود

هم موسی وهم عیسی وهم خضر و هم الیاس
هم صالح پیغمبر و داوود علی بود

عیسی به وجود آمد و در حال سخن گفت
آن نطق و فصاحت که در او بود علی بود

مسجود ملائک که شد آدم ز علی بود
در قبله محمد بود ، مقصود علی بود

از لحمک لحمی بشنو تا که بیایی
کان یار که او نفس نبی بود علی بود

آن شاه سرافراز که اندر شب معراج
با احمد مختار یکی بود علی بود

محمود نبودند کسانی که ندیدند
کاندر ره دین احمد محمود علی بود

تا هست علی باشد و تا بود علی بود

آن قلعه گشایی که در قلعه خیبر
برکند به یک حمله و بگشود ، علی بود

آن گرد سرافراز که اندر ره اسلام
تا کار نشد راست نیاسود ، علی بود

آن شیر دلاور که برای طمع نفس
بر خوان جهان پنجه نیالود ، علی بود

سر دو جهان جمله ز پنهان و ز پیدا
شمس الحق تبریز که بنمود ، علی بود
از این همه مقامات که بگذریم فرمانروای هستی وحاکم روزقیامت مقام کمی است که دانش آموز وپیرو پیامبر بود ؟
"

5 روز پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:33AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه