بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه دانش و فناوری

نکات

ارسال گفتگوي جديد
گفتگوهاي اين تالار : رایانه ابزار تالار جستجو در اين تالار
  ارزيابي گفتگو / آغازگر گفتگو عنوان آخرين گفتگو معكوس كردن ترتيب پاسخها نمايشها
 
پشتیبانی باشگاه
Sunday 17 July 2016
بوسيله میرزا عبدالزکی انتقال به آخرين گفتگو
1 1,661
 
 
computer2017
يك روز پيش
بوسيله computer2017 انتقال به آخرين گفتگو
0 15
 
behross
3 هفته پيش
بوسيله behross انتقال به آخرين گفتگو
0 322
 
sitecode
Sunday 10 September 2017
بوسيله elnazkhazaei انتقال به آخرين گفتگو
3 1,973
 
sisili
Thursday 17 August 2017
بوسيله sisili انتقال به آخرين گفتگو
0 338
Post
sisili
Wednesday 12 July 2017
بوسيله sisili انتقال به آخرين گفتگو
0 667
 
sisili
Wednesday 21 June 2017
بوسيله sisili انتقال به آخرين گفتگو
0 464
 
fnazari
Wednesday 24 May 2017
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 649
 
fnazari
Wednesday 24 May 2017
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 348
 
fnazari
Wednesday 24 May 2017
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 347
 
jeyloon
Wednesday 17 May 2017
بوسيله jeyloon انتقال به آخرين گفتگو
0 386
 
balavipourali
Tuesday 4 April 2017
بوسيله sabtenam انتقال به آخرين گفتگو
3 1,873
Arrow
yasser_proe
Monday 6 March 2017
بوسيله hssk انتقال به آخرين گفتگو
3 2,886
 
shopintex
Thursday 17 November 2016
بوسيله shopintex انتقال به آخرين گفتگو
0 1,298
 
parsaw
Wednesday 9 November 2016
بوسيله parsaw انتقال به آخرين گفتگو
0 735
 
listmashaghel
Saturday 5 November 2016
بوسيله listmashaghel انتقال به آخرين گفتگو
0 871
 
fnazari
Saturday 29 October 2016
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 1,083
 
ارزيابي گفتگو: 3 نظر , متوسط 4.33. شقايق افشار
Monday 24 October 2016
بوسيله ساز دهنی انتقال به آخرين گفتگو
458 37,562
 
fnazari
Sunday 16 October 2016
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 992
 
baharehh
Thursday 29 September 2016
بوسيله nazi00437 انتقال به آخرين گفتگو
5 1,712
 
طراحی سایت
Saturday 24 September 2016
بوسيله saharhg انتقال به آخرين گفتگو
3 1,703
 
limotorsh1
Thursday 22 September 2016
بوسيله سئوفاکس انتقال به آخرين گفتگو
2 1,186
 
portal
Friday 16 September 2016
بوسيله younes02 انتقال به آخرين گفتگو
1 1,085
 
balavipourali
Wednesday 24 August 2016
بوسيله siavash82ir انتقال به آخرين گفتگو
2 920
Post
shabi8
Monday 8 August 2016
بوسيله shabi8 انتقال به آخرين گفتگو
0 910
 
portal
Monday 8 August 2016
بوسيله portal انتقال به آخرين گفتگو
0 740
90353748e6549cd1148d01dde3b3bc75
ارسال گفتگوي جديد

انتخاب‌هاي نمايش كاربران حاضر
نمايش عناوين 1 تا 25 از جمع 2119 گفتگو 2 (0 عضو و 2 مهمان)
 
ابزار تالار جستجو در اين تالار
جستجو در اين تالار :

جستجوي پيشرفته

نوشته هاي جديد نوشته هاي جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ داراي نوشته‌ جديد
بدون نوشته جديد بدون نوشته جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ بدون نوشته جديد
گفتگوي بسته شده گفتگو بسته شده است  
 
قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:23PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند