بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

ارسال گفتگوي جديد
گفتگوهاي اين تالار : پیمان راستین ابزار تالار جستجو در اين تالار
  ارزيابي گفتگو / آغازگر گفتگو عنوان آخرين گفتگو معكوس كردن ترتيب پاسخها نمايشها
 
هلنا
Saturday 5 December 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 751
 
هلنا
Saturday 28 November 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 812
 
هلنا
Tuesday 24 November 2015
بوسيله عبدالعلی69 انتقال به آخرين گفتگو
2 1,001
 
هلنا
Saturday 14 November 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 693
 
هلنا
Tuesday 10 November 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
1 733
 
هلنا
Friday 6 November 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
1 660
 
هلنا
Wednesday 4 November 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 597
 
هلنا
Saturday 31 October 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
1 674
 
صبح
Monday 26 October 2015
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 559
 
هلنا
Sunday 18 October 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 510
 
هلنا
Saturday 10 October 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
1 678
 
Zaynab
Saturday 3 October 2015
بوسيله Zaynab انتقال به آخرين گفتگو
0 1,030
 
هلنا
Tuesday 29 September 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 543
 
هلنا
Monday 7 September 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 820
 
صبح
Wednesday 2 September 2015
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 590
 
هلنا
Wednesday 2 September 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 528
 
هلنا
Friday 28 August 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 876
 
هلنا
Monday 17 August 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 751
 
Zaynab
Wednesday 29 July 2015
بوسيله limpidity انتقال به آخرين گفتگو
9 1,684
 
هلنا
Sunday 26 July 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
0 467
 
هلنا
Wednesday 22 July 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
1 558
 
mosafer8
Wednesday 22 July 2015
بوسيله هلنا انتقال به آخرين گفتگو
3 1,570
 
صبح
Tuesday 26 May 2015
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 701
 
boosal
Tuesday 5 May 2015
بوسيله boosal انتقال به آخرين گفتگو
0 599
 
SAFA
Friday 17 April 2015
بوسيله limpidity انتقال به آخرين گفتگو
3 846
90353748e6549cd1148d01dde3b3bc75
ارسال گفتگوي جديد

انتخاب‌هاي نمايش كاربران حاضر
نمايش عناوين 26 تا 50 از جمع 335 گفتگو 1 (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزار تالار جستجو در اين تالار
جستجو در اين تالار :

جستجوي پيشرفته

نوشته هاي جديد نوشته هاي جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ داراي نوشته‌ جديد
بدون نوشته جديد بدون نوشته جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ بدون نوشته جديد
گفتگوي بسته شده گفتگو بسته شده است  
 
قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:20PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند